MOLITVE, NASLOVNICA

Molitva za zagovor blaženog Alojzija Stepinca

Gospodine Bože, ti si sluzi svome Alojziju kardinalu Stepincu udijelio milost, ne samo vjerovati u Isusa Krista nego i trpjeti za njega neustrašivim apostolskim žarom i ljubavlju prema Crkvi.  Udijeli i nama jakost u ispovijedanju iste vjere i postojanost u trpljenju za nju. Proslavi slugu svoga čašću oltara da nam bude primjer i zagovornik u… Continue reading Molitva za zagovor blaženog Alojzija Stepinca

MOLITVE, NASLOVNICA

Privatni egzorcizam kojeg je bl. Alojzije Stepinac molio svakog jutra i večeri!

Ovu je molitvu kao privatni egzorcizam, molio svakog jutra i večeri, i preporučivao drugima, bl. Alojzije Stepinac, posebno župnicima, poglavarima zajednica, i s blagoslovljenim križem ruci i živom vjerom. Danas je u ovoj eshalaciji zla, nadasve aktualna + U ime Boga Oca, + U ime Boga Sina, + U ime Boga Duha Svetoga, + U… Continue reading Privatni egzorcizam kojeg je bl. Alojzije Stepinac molio svakog jutra i večeri!