Sub. ruj 19th, 2020

Iduće nedjelje pod svetom Misom u 11.00 sati imat ćemo slavlje Prve Svete Pričesti. Po prvi puta euharistijskom stolu pristupit će 45 dječaka i djevojčica iz Rokovaca i Andrijaševaca.

Prva Pričest u našoj župi – Župa Marije Pomoćnice – Knežija

U slučaju lijepog vremena slavlje će se održati na otvorenom u crkvenom dvorištu u Andrijaševcima kod vanjskog oltara, a u slučaju lošeg vremena slavlje Prve Pričesti će biti u crkvi u Rokovcima.

Naše prvopričesnike pozivamo još na katehezu u srijedu u 14.00 sati.

PRVA SVETA ISPOVIJED

Prva sveta Ispovijed za naše prvopričesnike će biti  u petak u 15.00 sati.

Ispovijed za roditelje i ostale članove obitelji bit će od ponedjeljka do subote od 17.30 sati, jedan vremena prije večernje svete Mise. Roditelji i članovi obitelji naših prvopričesnika nađite malo vremena i dođite na sakrament Pomirenja!

GENERALNA PROBA ZA PRVU PRIČEST

Zajednička generalna proba za sve prvopričesnike održat će se u subotu poslijepodnevnim satima. O točnom vremenu djeca će biti na vrijeme obavještena.

By ADMIN

"Tijelo umire kad se odvoji od duše, a duša umire kad se odvoji od Boga." sv.Augustin

NO COPY !!!