Misne nakane


DANDATUMSATCRKVANAKANA
PET1.3.201918:30SV. ROKAJOSIP, VERA I MARICA RUMENOVIĆ
SUB2.3.20198:00SV. ROKADARKO KULOVNJAK
NED3.3.20199:00SV. ROKALUKA I ANA DEKANIĆ
NED3.3.201911:00SV. ROKA

PRO POPULO, MAGDALENA KARAKAŠ,

PAVO POSAVČIĆ I VLADO POSAVČIĆ

NED3.3.201918:30SV. ANDRIJEOB. RAGUŽ I OB. ŠEBALJ
PON4.3.2019


UTO5.3.201918:30SV. ANDRIJEFRANJO I KATA JEMRIĆ
SRI6.3.201918:30SV. ANDRIJEOB. MARKOBAŠIĆ I OB. JURKOVIĆ
ČET7.3.201918:30SV. ANDRIJEBARTOL, RUŽA I FILIP BIČANIĆ
PET8.3.201918:30SV. ANDRIJENIKOLA NERALIĆ
SUB9.3.20198:00SV. ANDRIJEOB. RAJKOVIĆ I OB. MAJER
NED10.3.20199:00SV. ANDRIJEKATA I JOSIP LOŠONC
NED10.3.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED10.3.201918:30SV. ROKAVILMOŠ I KATA LOŠONC
PON11.3.2019


UTO12.3.201918:30SV. ROKAMARKOVIĆ JOSIP
SRI13.3.201918:30SV. ROKAOB. ŠKAREC I OB. PAVLEČIĆ
ČET14.3.201918:30SV. ROKAILIJA SMOLČIĆ
PET15.3.201918:30SV. ROKAZDRAVKA ŠEGO
SUB16.3.20198:00SV. ROKAMARTIN KUZMANOVIĆ I MANDA JEMRIĆ
NED17.3.20199:00SV. ROKAJOSIP BOŽIĆ
NED17.3.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED17.3.201918:30SV. ANDRIJEJOSIP KLIŠANIĆ
PON18.3.2019


UTO19.3.201918:30SV. ANDRIJEFRANJO I MARIJA LEVAKOVIĆ
SRI20.3.201918:30SV. ANDRIJEANTUN I ANICA KRATOFIL
ČET21.3.201918:30SV. ANDRIJEPREDRAG MAJER
PET22.3.201918:30SV. ANDRIJEOB. KRZNARIĆ I OB. TONKOVIĆ
SUB23.3.20198:00SV. ANDRIJEOB. BUCONJIĆ I OB. PERIĆ
NED24.3.20199:00SV. ANDRIJEKATA I VLADO MAJIĆ
NED24.3.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED24.3.201918:30SV. ROKAOB. RENIĆ
PON25.3.201918:30SV. ROKAVUKOSAVIĆ IVO, DRAGAN I MARA
UTO26.3.201918:30SV. ROKAMARKO I TEREZIJA PAVLIČIĆ
SRI27.3.201918:30SV. ROKAJOZO I KATA GRBAVAC
ČET28.3.201918:30SV. ROKAOB. DEKANIĆ I OB. IŽAKOVIĆ
PET29.3.201918:30SV. ROKAĐURO, STIPO I LJUBA NIKOLIĆ
SUB30.3.20198:00SV. ROKAJOSIP MUJAN
NED31.3.20199:00SV. ROKAOB. TURKALJ I OB. RAKOCIJA
NED31.3.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED31.3.201918:30SV. ANDRIJEANA I OB. PAVICE KLIŠANIĆ


DANDATUMSATCRKVANAKANA
PON1.4.2019


UTO2.4.201918:30SV. ANDRIJAIVICA MAJER
SRI3.4.201918:30SV. ANDRIJEROKA DEKANIĆ
ČET4.4.201918:30SV. ANDRIJEPAVO I JANJA BIČANIĆ
PET5.4.201918:30SV. ANDRIJEMATIJA LEVAKOVIĆ
SUB6.4.20198:00SV. ANDRIJEOB. STJEPANA DOMIĆ
NED7.4.20199:00SV. ANDRIJEJOSIP I MARIJA TURI
NED7.4.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO, IVICA HODAK
NED7.4.201918:30SV. ROKABARTOL, RUŽA I FILIP BIĆANIĆ
PON8.4.2019


UTO9.4.201918:30SV. ROKAANTE LUKETIĆ
SRI10.4.201918:30SV. ROKAANTE MRDEŠA
ČET11.4.201918:30SV. ROKAZA ZDRAVLJE
PET12.4.201918:30SV. ROKAĐURO I KATICA MARIĆ
SUB13.4.20198:00SV. ROKAOB. ZVONAREVIĆ I OB. DELIĆ
NED14.4.20199:00SV. ROKAANICA LEVAKOVIĆ I MARIJA DAMJANOVIĆ
NED14.4.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED14.4.201918:30SV. ANDRIJEOB. NIKOLIĆ I OB. BIČANIĆ
PON15.4.2019


UTO16.4.201918:30SV. ANDRIJEJURAJ TURKALJ
SRI17.4.201918:30SV. ANDRIJEOB. TONKOVIĆ I OB. KRZNARIĆ
ČET18.4.201918:30SV. ANDRIJEMATO BIČANIĆ I JOSIP BOŽIĆ
PET19.4.201918:30SV. ANDRIJENEMA NAKANE
SUB20.4.201920:00SV. ANDRIJEIVAN I MARA ŠPEHAR
NED21.4.20199:00SV. ANDRIJEJOSIP KOPIĆ
NED21.4.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED21.4.201918:30SV. ROKAMARKO I MARIJA ŠTEFANAC
PON22.4.20199:00SV. ROKAĐURO SOLGA
PON22.4.201911:00SV. ROKADAMIR KERI
UTO23.4.2019


SRI24.4.2019


ČET25.4.2019


PET26.4.2019


SUB27.4.2019


NED28.4.20199:00SV. ROKAJOSIP KOMAREC I OB. MARKA BEŠLIĆA
NED28.4.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED28.4.201918:30SV. ANDRIJERUŽA I STJEPAN ZETAKOVIĆ
PON29.4.2019


UTO30.4.201918:30SV. ANDRIJEIVAN UREMOVIĆ











DANDATUMSATCRKVANAKANA
SUB1.6.20198:00SV. ANDRIJEOB. KULOVNJAK
NED2.6.20199:00SV. ANDRIJEĐURO BRKIĆ
NED2.6.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED2.6.201918:30SV. ROKAĐURO ŠURAN I OB. MIKULIĆ
PON3.6.2019


UTO4.6.201918:30SV. ROKAMARTIN BIČANIĆ
SRI5.6.201918:30SV. ROKAMANDA I MARIJA MUJAN
ČET6.6.201918:30SV. ROKAJOSIP BLAŽINČIĆ
PET7.6.201918:30SV. ROKADRAGICA FILIPIĆ
SUB8.6.20198:00SV. ROKAOB. MATE BOŽIĆ I TOMISLAV MARKIĆ
NED9.6.20199:00SV. ROKAPRO POPULO
NED9.6.201911:00SV. ROKAZVONKO JAKAB
NED9.6.201918:30SV. ANDRIJEOB. MARKOVIĆ I OB. JURČEVIĆ
PON10.6.2019


UTO11.6.201918:30SV. ANDRIJEMARKO MARIJA I MIĆA BUJADINOVIĆ
SRI12.6.201918:30SV. ANDRIJEDARKO KULOVNJAK
ČET13.6.201918:30SV. ANDRIJEANTUN DEKANIĆ I ANTUN MRDEŠA
PET14.6.201918:30SV. ANDRIJEOB. KOLAR I OB. ŠIKIĆ
SUB15.6.20198:00SV. ANDRIJEJOSIP SEVČEK
NED16.6.20199:00SV. ANDRIJEANTUN PRITAKOVIĆ I VINKO JURČIĆ
NED16.6.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED16.6.201918:30SV. ROKASTJEPAN BOŽIĆ (ĐOLA)
PON17.6.2019


UTO18.6.201918:30SV. ROKASTJEPAN BOŽIĆ (ĐOLA)
SRI19.6.201918:30
NIKOLA I LUCIJA MIŠKULIN
ČET20.6.20199:00
PERO I MATIJA DALIĆ
ČET20.6.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
PET21.6.201918:30SV. ROKAANA I STJEPAN LUKETIĆ
SUB22.6.20198:00SV. ROKAOB. SLIEPČEVIĆ, OB. SLIEPČEVIĆ I OB. RAPČAN
NED23.6.20199:00SV. ROKAOB. VENDL I OB. BOŽIĆ
NED23.6.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED23.6.201918:30SV. ANDRIJEANTUN DEKANIĆ
PON24.6.2019


UTO25.6.201918:30SV. ANDRIJEU ZAHVALU OB. DEKANIĆ
SRI26.6.201918:30SV. ANDRIJEIVAN PEROKOVIĆ
ČET27.6.201918:30SV. ANDRIJEIVAN, ANA, JOSIP I PAVO ANDRIN
PET28.6.201918:30SV. ANDRIJEPETAR KRZNARIĆ
SUB29.6.201910:00SV. ANDRIJEBRANITELJI
NED30.6.20199:00SV. ANDRIJEHORVAT MIJE I PEMPER MIHAJELA
NED30.6.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED30.6.2019
SV. ROKASTJEPAN I IVAN RUPČIĆ






DANDATUMSATCRKVANAKANA
SRI1.5.2019


ČET2.5.201918:30SV. ANDRIJEFILIP IMREK
PET3.5.201918:30SV. ANDRIJEOB. PRPIĆ I OB. PEČEK
SUB4.5.20198:00SV. ANDRIJEOB. NEDIĆ
NED5.5.20199:00SV. ANDRIJEANKICA LEVAKOVIĆ
NED5.5.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO, JOSIP I ANA VRAPČEVIĆ
NED5.5.201918:30SV. ROKAZDENKO I IVAN RAJČIĆ I KATA MARIĆ
PON6.5.2019


UTO7.5.201918:30SV. ROKAFILIP BIČANIĆ
SRI8.5.201918:30SV. ROKAKATICA, MILAN, STJEPAN I MARIJA POPOVIĆ
ČET9.5.201918:30SV. ROKAJANJA I RUDOLF TUSTANOVSKI
PET10.5.201918:30SV. ROKAMLADEN LONČAR
SUB11.5.20198:00SV. ROKAĐURIN JOSIP
NED12.5.20199:00SV. ROKAUREMOVIĆ JOSIP
NED12.5.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED12.5.201918:30SV. ANDRIJEJOSIP, VERA I MARICA RUMENOVIĆ
PON13.5.2019


UTO14.5.201918:30SV. ANDRIJEMARIJA I NIKOLA TOMINAC
SRI15.5.201918:30SV. ANDRIJEFRANJO I MATIJA GALOVIĆ
ČET16.5.201918:30SV. ANDRIJEOB. SORČIK I OB. NESTIĆ
PET17.5.201918:30SV. ANDRIJEOB. LONČAREVIĆ I OB. CINDRIĆ
SUB18.5.201918:00SV. ANDRIJEDARKO KULOVNJAK
NED19.5.20199:00SV. ANDRIJEIVAN UREMOVIĆ
NED19.5.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED19.5.201918:30SV. ROKAMARIJA MARINČIĆ I OB. MARINČIĆ
PON20.5.2019


UTO21.5.201918:30SV. ROKAOB. SABO I OB. DELIĆ MARKA
SRI22.5.201918:30SV. ROKAJANJA I RUDOLF TUSTANOVSKI
ČET23.5.201918:30SV. ROKAOB. TONKOVIĆ I OB. KRZNARIĆ
PET24.5.201918:30SV. ROKAZA DUŠE U ČISTILIŠTU I STIPE I KATA PRODAN
SUB25.5.20198:00SV. ROKAOB. KUZMANOVIĆ
NED26.5.20199:00SV. ROKAPETAR I PETROMILA PAŽIN
NED26.5.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED26.5.201918:30SV. ANDRIJEDARKO KULOVNJAK
PON27.5.2019


UTO28.5.201918:30SV. ANDRIJEKARLO I ANA BIČANIĆ
SRI29.5.201918:30SV. ANDRIJEZVONKO MARKOBAŠIĆ
ČET30.5.201918:30SV. ANDRIJEKRIŽAN RAJČIĆ
PET31.5.201918:30SV. ANDRIJEĐURO BRKIĆ