Iako je komunikacija u našoj župi na solidnoj razini kroz web stranicu i župni listić, a od ovog Božića i Godišnjak, želja nam je i dalje raditi na poboljšanju komunikacije. Stoga Vas pozivam da svi koji imate mail adresu i koristite elektroničku poštu na našu župnu mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript   pošaljete svoju mail adresu, pa bi smo napravili mailing listu kako bi sve važnije događaje, najave sadržaje kao i župna događanja i obavijesti i na ovaj način mogli primati na svoja računala! Župnik bi tako mogao u svako vrijeme velikom broju vjernika komunicirati i posredovati podatke i informacije vezane uz život naše župe. Ova ideja je jednostavna, ne traži puno napora, a na ovaj način možete svi još više biti informiraniji o svojoj župi. Svakako Vas pozivam da ovu informaciju podijelite jedni s drugima pa da čim prije složimo mailing listu i krenemo s razmjenom informacija.