·         Danas je 23. nedjelja kroz godinu. Večeras ćemo u crkvi u Rokovcima sat vremena  prije večernje svete Mise imati zajedničko godišnje klečanje.

·         SPOMENDANI  I BLAGDANI

Utorak:             Presveto Ime Marijino

Srijeda:             Sv. Ivan Zlatousti, b. i n.

Četvrtak:          UZVIŠENJE SVETOG KRIŽA

Petak:              BDM Gospa Žalosna

Subota:             Sv. Kornelije, p. i Ciprijan, b.; mč.

Nedjelja:          24. NEDJELJA KROZ GODINU

·         MISNE NAKANE U ROKOVCIMA

Ponedjeljak                  NEMA MISE

Utorak             u 18,30:           + Ivo i Mara Krznarić i + Jelka Šimić

Srijeda             u 18,30:           + Barbara Krznarić i Na nakanu

Četvrtak          u 18,30:           + Pavo Dekanić

Petak               u 18,30:            + Marko Smolčić, + iz ob. Jurković i + vlč. Mirko Crnčan

Subota             u 08,00:           + iz ob. Marka Rajković

NEDJELJA      u 09.00:            + Đuro i Elizabeta Oršolić

·         MISNE NAKANE U ANDRIJAŠEVCIMA

NEDJELJA      u 18.30:           ZA ŽUPLJANE

• IME MARIJINO

U prošli petak smo proslavili Gospin rođendan a u utorak slavimo Gospin imendan - Ime Marijino. Crkveni god je u župi Retkovci. Sveta Misa je tamo u 10.30 sati.

·         ŽUPNI URED

Župni ured radi  UTORKOM I  PETKOM prijepodne od 09-11 sati, SRIJEDOM I ČETVRTKOM poslijepodne od 16-18 sati.

·         ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ

U subotu  16.  rujna 2017. u 18.30. sati u crkvi sv. Andrije  u Andrijaševcima kršćansku ženidbu će sklopiti IVAN KLISKA iz Andrijaševaca i MARTINA SORČIK iz Andrijaševaca.

·         KRŠTENJA

Danas će sakrament svetog krštenja primiti

TENA BOŽIĆ, kći Miroslava i Marine Božić iz Rokovaca; TONI PFAFF, sin Nikole i Andree Pfaff iz Rokovaca i

MATEJ GABRILOVIĆ, sin Zorana i Monike Gabrilović iz Andrijaševaca.

·         NAŠI POKOJNI

Jučer je umrla naša župljanka KATICA PALIJAN r. BIČANIĆ iz Andrijaševaca, Vl. Nazora 33. Spovod pok. Katice bit će danas u Andrijaševcima na mjesnom groblju u 16.00 sati, a misa za njenu dušu večeras pod župnom misom.

·         KATEHETSKA NEDJELJA

Zaziv Duha Svetoga za sretan i uspješan početak nove školske i pastoralne godine imat ćemo u  nedjelju 24.  rujna pod Misom u 09.00.

·         ISPOVIJED ŠKOLSKE DJECE

Idući tjedan na svetu ispovijed pozivamo učenike ovih razreda

4. razredi u SRIJEDU U 15.00 sati; 6. razredi u ČETVRTAK U 15.00 sati; 8. razredi u PETAK U 15.00 SATI

·         DAROVATELJI ZA CRKVU

OBITELJ BOŠNJAK, M. Gupca 122, ANDRIJAŠEVCI             200 kn

Darovateljima hvala! Zahvaljujemo svima koji su u proteklom tjednu podmirili lukno. Ostalima poziv i poticaj!