·         Danas je 24. nedjelja kroz godinu.

·         SPOMENDANI  I BLAGDANI

Četvrtak:         Sv. Matej, ap. i ev.

Subota:           Sv. Pio iz Pietrelcine

Nedjelja:         25. NEDJELJA KROZ GODINU

·         MISNE NAKANE U ANDRIJAŠEVCIMA

Ponedjeljak                 NEMA MISE

Utorak            u 18,30:           + iz ob. Matić i Komljenović

Srijeda            u 18,30:           + Anton i Anica Bilen

Četvrtak          u 18,30:           + Ivan Uremović

Petak               u 18,30:           + Stana i Petar Hodak

Subota             u 08,00:           + iz ob. Smolčić i Bičanić

NEDJELJA    u 09.00:           + iz ob. Brkić i Andrin

u 11.00:          + iz ob. Raguž i Lovrić

·         MISNE NAKANE U ROKOVCIMA

NEDJELJA    u 18.30:  ZA ŽUPLJANE

• KATEHETSKA NEDJELJA

Iduće nedjelje na svetoj Misi u 09.00 sati u Andrijaševcima imat ćemo tzv. Katehetsku nedjelju, molitveno slavlje u kojem ćemo moliti za sretan početak i tijek školske i vjeronaučne godine. Na ovu misu pozivamo svu školsku djecu i mlade, kao i njihove roditelje i nastavnike da zajednički molimo Božju pomoć i snagu kako bi se suočili sa svim izazovima koje pred nas donosi nova školska godina. Sve učenike koje vjeroučiteljica bude zamolila za određenu dužnost pozivamo da se odazovu, a sve "đake prvake" molimo da na ovu Misu ponesu svoje školske torbe na blagoslov.

·         ŽUPNI URED

Župni ured radi  UTORKOM I  PETKOM prijepodne od 09-11 sati, SRIJEDOM I ČETVRTKOM poslijepodne od 16-18 sati.

·         ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ

- U petak  22.  rujna 2017. u 19.00. sati u crkvi sv. Roka  u  Rokovcima kršćansku ženidbu će sklopiti ZORAN VUKOVIĆ iz Mirkovaca i DANIJELA HLIŠĆ iz Rokovaca.

- U subotu  23.  rujna 2017. u 18.00. sati u crkvi sv. Andrije  u  Andrijaševcima kršćansku ženidbu će sklopiti BRANIMIR GEROVAC iz Rokovca i MARINA PRITAKOVIĆ iz Andrijaševaca.

• SUSRET ZA KRIZMANIKE

Sve učenike 2. razreda SS koji planiraju iduće godine primiti sv. Krizmu pozivamo na susret u četvrtak u 20.00 sati u župnoj dvorani u Rokovcima. Susret je obavezan i na njemu ćemo se međusobno upoznati i dogovoriti o daljnjim susretima i aktivnostima.

·         NAŠI POKOJNICI

Protekli tjedan oprostili smo se od naše dvije župljanke. Umrla je ANA KARABALIĆ iz Andrijaševaca i MATIJA LEVAKOVIĆ iz Rokovaca.

·         DAROVATELJI ZA CRKVU

JELA HORVAT, J. Kozarca 26, Rokovci                 100 kn