Danas je 5. nedjelja kroz godinu.

SPOMENDANI U  IDUĆEM TJEDNU

Ponedjeljak:    GOSPA LURDSKA

Četvrtak:         Sv. Valentin, prez. i mč.

Nedjelja:          6. nedjelja kroz godinu

MISE U  ROKOVCIMA

Ponedjeljak       u 18.00:

Utorak              u 18.30:          

Srijeda              u 18.30:        

Četvrtak            u 18.30:        

Petak                u 18.30:         

Subota              u 08.00:        

NEDJELJA          u 09.00:         

                         u 11.00:        

             MISE U ANDRIJASEVCIMA

NEDJELJA      u 18.30:         

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan župni ured radi  UTORKOM I  PETKOM prijepodne od 09-11 sati, a SRIJEDOM i ČETVRTKOM poslijepodne od 16.00-18.00 sati.

GOSPA LURDSKA I DAN BOLESNIKA 

Svake godine  11. veljače Crkva slavi blagdan Gospe Lurdske i prisjeća se čudesnog ukazanja BD Marije maloj djevojčici Bernardici koji se zbio u Lurdu davne 1858. I mi ćemo ovaj blagdan svečano poslaviti sutra, u ponedjeljak na večernjoj svetoj Misi u 18.00. Zato sve vas koji ćete doći na večernju Misu molimo da sa sobom ponesete svijeće koje će nam trebati za marijansku pobožnost i procesiju koju ćemo imati nakon večernje sv. Mise.

Na Gospu Lurdsku Crkva slavi i Svjetski dan bolesnika pa vas sve pozivamo da ovih dana posebnu pažnju posvetite nekoj bolesnoj, staroj i nemoćnoj osobi  u svojoj okolini.

ŽUPNA KATEHEZA 

Idući tjedan župnu katehezu i susrete imat će sljedeće skupine:

PRVOPRIČESNICI  u srijedu u 10.00 sati

8. RAZREDI u srijedu u 15.00 sati

KRIZMANICI u srijedu u 20.00 sati

4. RAZREDI u četvrtak u 14.00 sati

6. RAZREDI u četvrtak u 15.00 sati

SASTANAK ŽUPNOG EKONOMSKOG VIJEĆA 

U četvrtak u 19.30 u župnoj kući u Rokovcima održat će se susret župnika i članova župnog ekonomskog vijeća. Župno ekonomsko vijeće je tijelo suodgovornosti koji svojim savjetom pomaže župniku u materijalnom vođenju župe. Na ovom susretu župnik će izvjestiti vjećnike kako je župa materijalno poslovala u protekloj godini i pozvati ih da potpišu završno financijsko izvješće za 2018. godinu, koje ćemo onda poslati našoj Nadbiskupiji na uvid. Pozivamo sve članove ŽEV da se u četvrtak odazovu na ovaj susret.

TEČAJ PRIPRAVE ZA BRAK 

U župi Sv. Vinka Pallottija prošli tjedan je započeo novi ciklus tečaja priprave za brak. Predavanja se održavaju kroz tri četvrtka i petka u mjesecu veljači, 7. i 8., 14. i 15., i 21. i 22. s početkom u 20.00 sati. Zaručnici koji planiraju uskoro slopiti crkvenu ženidbu dužni su sudjelovati na ovom tečaju. Sljedeći tečaj bit će tek u svibnju.