Danas je 1. korizmena nedjelja.

DANI U IDUĆEM TJEDNU

Pon-Sub.:        korizmeni svagdani

Nedjelja:          2. KORIZMENA

MISNE NAKANE U  ROKOVCIMA   

Utorak        u  18.30:     

Srijeda        u 18.30:      

Četvrtak      u 18.30:    

Petak           u  18.30:     

Subota        u 08.00:      

NEDJELJA u 09.00:        

                    u 11.00:     

MISNE NAKANE U ANDRIJAŠEVCIMA

NEDJELJA u 18.30:      

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan župni ured radi  UTORKOM I  PETKOM prijepodne od 09-11 sati, a SRIJEDOM i ČETVRTKOM poslijepodne od 16.00-18.00 sati.

ŽUPNA KATEHEZA 

Idući tjedan župnu katehezu i susrete će imati slijedeće skupine:

            PRVOPRIČESNICI u srijedu 10.00 sati

            KRIZMANICI u srijedu u 20.00 sati

            6.  RAZREDI u utorak u 18.00 sati pobožnost Križnog puta

            8. RAZREDI u petak u 18.00 sati pobožnost Križnog puta

POBOŽNOST KRIŽNOG PUTA

Korizma je vrijeme kada mi kršćani obavljamo pobožnost križnog puta u kojoj posebno razmatramo otajstava Isusove muke, patnje i smrti. Kao i prijašnjih godina i ove korizme u našoj  križni put ćemo obavljati utorkom, petkom i nedjeljom u 18 sati. Utorkom i petkom ovu pobožnost će predmoliti naša školska djeca zajedno s župnikom, a nedjeljom članovi župne zajednice.

XIV. KRIŽNI PUT ZA MLADE

Naša  nadbiskupija u vrijeme korizme organizira XIV. križni put za mlade koji će se održati pod geslom "Što god vam rekne učinite". Križni put će se organizirati u subotu, 06. travnja krenut će iz mjesta Sibinj preko Gromačnika, Brodskog Varoša, Slavonskog Broda sve do slavonskobrodske župe Gospe Brze Pomoći. Mladi će pješačiti i moliti na relaciji dugoj 23 km. Svi mladi srednjoškolske dobi i stariji koji bi željeli na ovom susretu i pobožnosti sudjelovati neka se što prijave u sakristiju ili u župni ured.

KRŠTENJA

Danas će  sv. krštenje primiti::

JOSIPA ZETAKOVIĆ, kći Tomislava i Ivane Zetaković  iz Rok.,  St. Rad. 54

LEON GABRILOVIĆ, sin Zorana i Monike Gabrilović iz Rok., St. Radića 98

NAŠI POKOJNI

Prošli tjedan preminul i su i sahranjeni naši župljani:

IVAN BENIĆ iz Andrijaševaca, N. Tesle 36

JANJA KUZMANOVIĆ iz Rokovaca, St. Radića 9

ANA BIČANIĆ iz Rokovaca, Vinkovačka 22

PRIJAVA BOLESNIKA ZA USKRSNU ISPOVIJED

            Molimo vas da u idućem tjednu prijavite stare, bolesne i nemoćne osobe za uskrsnu ispovijed, kako bi im svećenik mogao ove korizme doći kući. Bolesnike možete prijaviti u sakristiji ili u župnom uredu u uredovno vrijeme.

DAROVATELJI

GRGIĆ ZDENKO, Rokovci    200 kn;  

NIKOLIĆ MARIJA, Rokovci   200 kn