Misne nakane

DANDATUMSATCRKVANAKANA
PET1.12.201718:30SV. ANDRIJEOB. DOMIĆ STJEPANA
SUB2.12.20178:00SV. ANDRIJEJOSIP BOŽIĆ
NED3.12.20179:00SV. ANDRIJEEMILIJA ČELEBIĆ
NED3.12.201711:00SV. ANDRIJEZAHVALNICA MISA ZA 2017
NED3.12.201718:30SV. ROKAPRO POPULO
PON4.12.20176:00SV. ROKAVLADO MAJER
UTO5.12.20176:00SV. ROKAROKA DEKANIĆ
SRI6.12.20176:00SV. ROKASESTRA ĆIRILA NEDIĆ
ČET7.12.20176:00SV. ROKAKATA, FRANJO I ANTUN PRITAKOVIĆ
PET8.12.20176:00SV. ROKAJURAJ TURKALJ
SUB9.12.20176:00SV. ROKAKATICA I IVAN IVANIŠ
NED10.12.20179:00SV. ROKAANA KLIŠANIĆ
NED10.12.201711:00SV. ROKASTJEPAN RUPČIĆ I OB. JOKIĆ
NED10.12.201718:30SV. ANDRIJEPRO POPULO
PON11.12.20176:00SV. ANDRIJEOB. RAPČAN I SLIEPČEVIĆ
UTO12.12.20176:00SV. ANDRIJEOB. TOMIĆ
SRI13.12.20176:00SV. ANDRIJELUCIJA GORJANAC
ČET14.12.20176:00SV. ANDRIJEMATO STJEPANOVIĆ
PET15.12.20176:00SV. ANDRIJEMARIJAN, MARICA I ĐURO BOŽIĆ
SUB16.12.20176:00SV. ANDRIJEOB. MIJE HORVAT
NED17.12.20179:00SV. ANDRIJEDANICA BAKULA
NED17.12.201711:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED17.12.201718:30SV. ROKADRAGICA TOMIĆ
PON18.12.20176:00SV. ROKAĐURO ŠURAN
UTO19.12.20176:00SV. ROKAMILAN SMOLČIĆ
SRI20.12.20176:00SV. ROKASTJEPAN HORVAT
ČET21.12.20176:00SV. ROKAOB. JOSIPA KLASNIĆ I MARE
PET22.12.20176:00SV. ROKAIVAN HODAK
SUB23.12.20176:00SV. ROKAJOSIP BIČANIĆ
NED24.12.20179:00SV. ANDRIJEDANICU BAKULA
NED24.12.201711:00SV. ANDRIJEDRAGICU TOMIĆ
NED24.12.201720:00SV. ROKAPRO POPULO
NED24.12.201724:00SV. ROKAOB. TURKALJ I RAKOCIJA
PON25.12.20179:00SV. ROKABOŽO MIKULIĆ
PON25.12.201711:00SV. ROKASTANIĆ MARIJA
PON25.12.201718:30
PRO POPULO
UTO26.12.201710:30
STJEPAN BILIĆ I IVAN NEKIĆ
UTO26.12.201718:30
SREĆKO I LOVRO MASLAĆ
SRI27.12.201718:30
STJEPAN BOŽIĆ
ČET28.12.201718:30
OB REŽIĆ I RAJČIĆ
PET29.12.201718:30
OB. KARLOVIĆ I PEMPER
SUB30.12.201718:30
SABO KATA I ANTUN
NED31.12.201710:30
ZAHVALNICA OB. PAŽIN MIRKA
NED31.12.201718:30
PRO POPULO






DANDATUMSATCRKVANAKANA
PON1. 1. 201818:30SV. ROKAIZ OB. KARLOVIĆ I UREMOVIĆ
UTO2. 1. 201818:30SV. ROKAMARIJA KLIŠANIĆ, ILIJA I ANA
SRI3. 1. 201818:30SV. ROKAIZ OB. LEVAKOVIĆ I OB. JEMRIĆ
ČET4. 1. 201818:30SV. ROKADEKANIĆ ANTUN
PET5. 1. 201818:30SV. ROKAMARTIN DEJAK
SUB6. 1. 20189:00SV. ROKAIZ OB. TUSTANOVSKI
SUB6. 1. 201818:30SV. ANDRIJESTJEPAN BENIĆ
NED7. 1. 20189:00SV. ROKASTJEPAN HRANIĆ
NED7. 1. 201818:30SV. ANDRIJEPRO POPULO, DRAŽEN I MILE KOLAR
PON8. 1. 201818:30SV. ANDRIJEDANICA GREBENAC
UTO9. 1. 201818:30SV. ANDRIJENA NAKANU OB. MUJAN
SRI10. 1. 201818:30SV. ANDRIJENA NAKANU
ČET11. 1. 201818:30SV. ANDRIJEALOJZIJE ŠKARAC
PET12. 1. 201818:30SV. ANDRIJEMARIJA BRAJDIĆ
SUB13. 1. 201818:30SV. ANDRIJEMILAN SMOLČIĆ
NED14. 1. 20189:00SV. ANDRIJEMARIJA ŠEBALJ
NED14. 1. 201818:30SV. ROKAPRO POPULO
PON15. 1. 2018


UTO16. 1. 2018


SRI17. 1. 2018


ČET18. 1. 2018


PET19. 1. 2018


SUB20. 1. 2018


NED21. 1. 20189:00SV. ROKAMARICA I MILAN ČOP
NED21. 1. 201811:00SV. ROKAPRO POPULO
NED21. 1. 201818:30SV. ANDRIJEHODAK MARTA I OB. HODAK
PON22. 1. 2018


UTO23. 1. 201818:30SV. ANDRIJEILIJA DELIĆ
SRI24. 1. 201818:30SV. ANDRIJEANTE I JOSIP PRŠA
ČET25. 1. 201818:30SV. ANDRIJENA NAKANU
PET26. 1. 201818:30SV. ANDRIJEOB. BIČANIĆ I JOSIP BOŽIĆ
SUB27. 1. 20188:00SV. ANDRIJEOB. PETROVIĆ
NED28. 1. 20189:00SV. ANDRIJEĐURO NESTIĆ
NED28. 1. 201811:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED28. 1. 201818:30SV. ROKAADAM I KATICA PALIJAN
PON29. 1. 2018


UTO30. 1. 201818:30SV. ROKAMARIJA MARINČIĆ
SRI31. 1. 201818:30SV. ROKAMILAN I DAVID ŠPOLJARIĆ








DANDATUMSATCRKVANAKANA
ČET1. 2. 201818:30SV. ROKAOB. MARKOVIĆ
PET2. 2. 201818:30SV. ROKAOB. KULOVNJAK
SUB3. 2. 20188:00SV. ROKAANTUN MAGDIĆ
NED4. 2. 20189:00SV. ROKAJURAJ TURKALJ
NED4. 2. 201811:00SV. ROKAPRO POPULO
NED4. 2. 201818:30SV. ANDRIJEIZ OB. KATA AMIDŽIĆ
PON5. 2. 2018


UTO6. 2. 201818:30SV. ANDRIJEMARKO SMOLČIĆ
SRI7. 2. 201818:30SV. ANDRIJEMARKO SMOLČIĆ I VLČ. MIRKO CRNČAN
ČET8. 2. 201818:30SV. ANDRIJEMARTIN I JANJA KESEGIĆ
PET9. 2. 201818:30SV. ANDRIJEJELA UREMOVIĆ, OB. BRANDIĆ
SUB10. 2. 20188:00SV. ANDRIJENA ČAST SRCU ISUSOVOM I MARIJINOM
NED11. 2. 20189:00SV. ANDRIJEMARIJAN GALOVIĆ
NED11. 2. 201811:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED11. 2. 201818:30SV. ROKAJOSIP UREMOVIĆ
PON12. 2. 2018


UTO13. 2. 201818:30SV. ROKAFRANJO DODIG I PAVKA
SRI14. 2. 201818:30SV. ROKAIVAN I ANTE ČENČER
ČET15. 2. 201818:30SV. ROKAJANJA ALBERTOVIĆ
PET16. 2. 201818:30SV. ROKAOB. KUZMANOVIĆ
SUB17. 2. 20188:00SV. ROKAMARIĆ ĐURO I KATICA
NED18. 2. 20189:00SV. ROKAOB. NIKOLIĆ
NED18. 2. 201811:00SV. ROKAPRO POPULO
NED18. 2. 201818:30SV. ANDRIJEOB. SABO RUDOLFA I OB. DELIĆ MARKA
PON19. 2. 2018


UTO20. 2. 201818:30SV. ANDRIJEOB. BOŽIĆ ZOJE
SRI21. 2. 201818:30SV. ANDRIJEOB. ŠKAREC I PAVLEČIĆ
ČET22. 2. 201818:30SV. ANDRIJEJOZO GRBAVAC
PET23. 2. 201818:30SV. ANDRIJEMARICA I FRANJO REŠIĆ
SUB24. 2. 20188:00SV. ANDRIJESMOLČIĆ MARICA
NED25. 2. 20189:00SV. ANDRIJEKATA I JOSIP LOŠONC
NED25. 2. 201811:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED25. 2. 201818:30SV. ROKAOB. VENDL
PON26. 2. 2018


UTO27. 2. 201818:30SV. ROKAOB. ILEŠ
SRI28. 2. 201818:30SV. ROKASTJEPAN ŠURAN






DANDATUMSATCRKVANAKANA
ČET1. 3. 201818:30SV. ROKAESAD MURATOVIĆ I ANA SMOLČIĆ
PET2. 3. 201818:30SV. ROKAMAGDALENA KARAKAŠ
SUB3. 3. 20188:00SV. ROKAIZ OB. MAJER JURE, ANKE I ĐURE
NED4. 3. 20189:00SV. ROKAPETAR I PETROMILA PAŽIN
NED4. 3. 201811:00SV. ROKAPRO POPULO
NED4. 3. 201818:30SV, ANDRIJEIZ OB. IVICE MAJER
PON5. 3. 2018


UTO6. 3. 201818:30SV, ANDRIJEMILADIN JOVIĆ
SRI7. 3. 201818:30SV, ANDRIJEFRANJO I KATA HLIŠĆ
ČET8. 3. 201818:30SV, ANDRIJENIKOLA NERALIĆ
PET9. 3. 201818:30SV, ANDRIJEOB. SMOLČIĆ I BRONDULA
SUB10. 3. 20188:00SV, ANDRIJEJOSIP SEVČEK
NED11. 3. 20189:00SV, ANDRIJEZVONIMIR DRAŽENOVIĆ
NED11. 3. 201811:00SV, ANDRIJEPRO POPULO
NED11. 3. 201818:30SV. ROKALUCIĆ I LOPANDIĆ
PON12. 3. 2018


UTO13. 3. 201818:30SV. ROKAIZ OB. ČOLAKOVIĆ
SRI14. 3. 201818:30SV. ROKAPETAR UREMOVIĆ
ČET15. 3. 201818:30SV. ROKAANTUN I ANICA KRATOFIL
PET16. 3. 201818:30SV. ROKAMARTIN KUZMANOVIĆ I MANDA JEMRIĆ
SUB17. 3. 20188:00SV. ROKAVLADO I KATA MAJIĆ
NED18. 3. 20189:00SV. ROKAFRANJO I MARIJA LEVAKOVIĆ
NED18. 3. 201811:00SV. ROKAPRO POPULO
NED18. 3. 201818:30SV, ANDRIJEJOSIP MUJAN
PON19. 3. 201818:30SV, ANDRIJEJOSIP BOŽIĆ
UTO20. 3. 201818:30SV, ANDRIJEOB. BUCONJIĆ I PERIĆ
SRI21. 3. 201818:30SV, ANDRIJEPREDRAG MAJER
ČET22. 3. 201818:30SV, ANDRIJEKATA I FRANJO JEMRIĆ
PET23. 3. 201818:30SV, ANDRIJEPERO I MARICA IVAKOVIĆ
SUB24. 3. 20188:00SV, ANDRIJEDARKO I MARIJAN KOVAČ
NED25. 3. 20189:00SV, ANDRIJEJOSIP KOPIĆ
NED25. 3. 201811:00SV, ANDRIJEPRO POPULO
NED25. 3. 201818:30SV. ROKAJOSIP I MARIJA TURI
PON26. 3. 2018


UTO27. 3. 201818:30SV. ROKAMILKA I FRANJO VUČEK
SRI28. 3. 201818:30SV. ROKAMATIJA LEVAKOVIĆ
ČET29. 3. 201818:30SV. ROKAIZ OB. JURČEVIĆ
PET30. 3. 2018
SV. ROKA
SUB31. 3. 201820:00SV. ROKASTANKO I KATA MASLAĆ