Misne nakane

DANDATUMSATCRKVANAKANA
SRI1.5.2019


ČET2.5.201918:30SV. ANDRIJEFILIP IMREK
PET3.5.201918:30SV. ANDRIJEOB. PRPIĆ I OB. PEČEK
SUB4.5.20198:00SV. ANDRIJEOB. NEDIĆ
NED5.5.20199:00SV. ANDRIJEANKICA LEVAKOVIĆ
NED5.5.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO, JOSIP I ANA VRAPČEVIĆ
NED5.5.201918:30SV. ROKAZDENKO I IVAN RAJČIĆ I KATA MARIĆ
PON6.5.2019


UTO7.5.201918:30SV. ROKAFILIP BIČANIĆ
SRI8.5.201918:30SV. ROKAKATICA, MILAN, STJEPAN I MARIJA POPOVIĆ
ČET9.5.201918:30SV. ROKAJANJA I RUDOLF TUSTANOVSKI
PET10.5.201918:30SV. ROKAMLADEN LONČAR
SUB11.5.20198:00SV. ROKAĐURIN JOSIP
NED12.5.20199:00SV. ROKAUREMOVIĆ JOSIP
NED12.5.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED12.5.201918:30SV. ANDRIJEJOSIP, VERA I MARICA RUMENOVIĆ
PON13.5.2019


UTO14.5.201918:30SV. ANDRIJEMARIJA I NIKOLA TOMINAC
SRI15.5.201918:30SV. ANDRIJEFRANJO I MATIJA GALOVIĆ
ČET16.5.201918:30SV. ANDRIJEOB. SORČIK I OB. NESTIĆ
PET17.5.201918:30SV. ANDRIJEOB. LONČAREVIĆ I OB. CINDRIĆ
SUB18.5.201918:00SV. ANDRIJEDARKO KULOVNJAK
NED19.5.20199:00SV. ANDRIJEIVAN UREMOVIĆ
NED19.5.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED19.5.201918:30SV. ROKAMARIJA MARINČIĆ I OB. MARINČIĆ
PON20.5.2019


UTO21.5.201918:30SV. ROKAOB. SABO I OB. DELIĆ MARKA
SRI22.5.201918:30SV. ROKAJANJA I RUDOLF TUSTANOVSKI
ČET23.5.201918:30SV. ROKAOB. TONKOVIĆ I OB. KRZNARIĆ
PET24.5.201918:30SV. ROKAZA DUŠE U ČISTILIŠTU I STIPE I KATA PRODAN
SUB25.5.20198:00SV. ROKAOB. KUZMANOVIĆ
NED26.5.20199:00SV. ROKAPETAR I PETROMILA PAŽIN
NED26.5.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED26.5.201918:30SV. ANDRIJEDARKO KULOVNJAK
PON27.5.2019


UTO28.5.201918:30SV. ANDRIJEKARLO I ANA BIČANIĆ
SRI29.5.201918:30SV. ANDRIJEZVONKO MARKOBAŠIĆ
ČET30.5.201918:30SV. ANDRIJEKRIŽAN RAJČIĆ
PET31.5.201918:30SV. ANDRIJEĐURO BRKIĆ











DANDATUMSATCRKVANAKANA
SUB1.6.20198:00SV. ANDRIJEOB. KULOVNJAK
NED2.6.20199:00SV. ANDRIJEĐURO BRKIĆ
NED2.6.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED2.6.201918:30SV. ROKAĐURO ŠURAN I OB. MIKULIĆ
PON3.6.2019


UTO4.6.201918:30SV. ROKAMARTIN BIČANIĆ
SRI5.6.201918:30SV. ROKAMANDA I MARIJA MUJAN
ČET6.6.201918:30SV. ROKAJOSIP BLAŽINČIĆ
PET7.6.201918:30SV. ROKADRAGICA FILIPIĆ
SUB8.6.20198:00SV. ROKAOB. MATE BOŽIĆ I TOMISLAV MARKIĆ
NED9.6.20199:00SV. ROKAPRO POPULO
NED9.6.201911:00SV. ROKAZVONKO JAKAB
NED9.6.201918:30SV. ANDRIJEOB. MARKOVIĆ I OB. JURČEVIĆ
PON10.6.2019


UTO11.6.201918:30SV. ANDRIJEMARKO MARIJA I MIĆA BUJADINOVIĆ
SRI12.6.201918:30SV. ANDRIJEDARKO KULOVNJAK
ČET13.6.201918:30SV. ANDRIJEANTUN DEKANIĆ I ANTUN MRDEŠA
PET14.6.201918:30SV. ANDRIJEOB. KOLAR I OB. ŠIKIĆ
SUB15.6.20198:00SV. ANDRIJEJOSIP SEVČEK
NED16.6.20199:00SV. ANDRIJEANTUN PRITAKOVIĆ I VINKO JURČIĆ
NED16.6.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED16.6.201918:30SV. ROKASTJEPAN BOŽIĆ (ĐOLA)
PON17.6.2019


UTO18.6.201918:30SV. ROKASTJEPAN BOŽIĆ (ĐOLA)
SRI19.6.201918:30
NIKOLA I LUCIJA MIŠKULIN
ČET20.6.20199:00
PERO I MATIJA DALIĆ
ČET20.6.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
PET21.6.201918:30SV. ROKAANA I STJEPAN LUKETIĆ
SUB22.6.20198:00SV. ROKAOB. SLIEPČEVIĆ, OB. SLIEPČEVIĆ I OB. RAPČAN
NED23.6.20199:00SV. ROKAOB. VENDL I OB. BOŽIĆ
NED23.6.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
NED23.6.201918:30SV. ANDRIJEANTUN DEKANIĆ
PON24.6.2019


UTO25.6.201918:30SV. ANDRIJEU ZAHVALU OB. DEKANIĆ
SRI26.6.201918:30SV. ANDRIJEIVAN PEROKOVIĆ
ČET27.6.201918:30SV. ANDRIJEIVAN, ANA, JOSIP I PAVO ANDRIN
PET28.6.201918:30SV. ANDRIJEPETAR KRZNARIĆ
SUB29.6.201910:00SV. ANDRIJEBRANITELJI
NED30.6.20199:00SV. ANDRIJEHORVAT MIJE I PEMPER MIHAJELA
NED30.6.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED30.6.2019
SV. ROKASTJEPAN I IVAN RUPČIĆ






DANDATUMSATCRKVANAKANA
PON1.7.2019


UTO2.7.201918:30SV. ROKAMANDA MRŠE
SRI3.7.201918:30SV. ROKAANTUN I ANKA HODAK
ČET4.7.201918:30SV. ROKAMARKO, ROZA I FRANJO KOMAREC
PET5.7.201918:30SV. ROKAANTUN MAGDIĆ
SUB6.7.20198:00SV. ROKAZA ZDRAVLJE OB. RAGUŽ
NED7.7.20199:00SV. ROKAKATARINA KLASNIĆ
NED7.7.201911:00SV. ROKASMOLČIĆ MARKO
NED7.7.201918:30SV. ANDRIJEPRO POPULO, IVAN MUŠURA
PON8.7.2019


UTO9.7.201918:30SV. ANDRIJEANA KLIŠANIĆ
SRI10.7.201918:30SV. ANDRIJEKATA MESIĆ
ČET11.7.201918:30SV. ANDRIJEOB. VENDL
PET12.7.201918:00SV. ANDRIJEPAVAO DEKANIĆ
SUB13.7.201918:30SV. ANDRIJEMARKO I KATA MAJER
NED14.7.20199:00SV. ANDRIJELUKA I ANA DEKANIĆ
NED14.7.201918:30SV. ROKAANA BIČANIĆ I ANA BIČANIĆ-ZETAKOVIĆ
PON15.7.2019


UTO16.7.201918:30SV. ROKAPERO BAJIĆ
SRI17.7.201918:30SV. ROKAAMALIJA I FRANJO BRUNDULA
ČET18.7.201918:30SV. ROKAIVO, DRAGAN I OB. MASLAĆ
PET19.7.201918:30SV. ROKAILIJA SMOLČIĆ
SUB20.7.20198:00SV. ROKA

VID I MARA BILIĆ

BOŽICA I LJUBA NIKOLIĆ

ZVONKO DRAŽENOVIĆ

NED21.7.201910:00SV. ROKAANKICA I ANICA LEVAKOVIĆ
NED21.7.201918:30SV. ANDRIJEZA OBITELJ LJERKE
PON22.7.2019


UTO23.7.201918:30SV. ANDRIJEMARIJAN GALOVIĆ
SRI24.7.201918:30SV. ANDRIJEĐURO, LJUBA I STIPE NIKOLIĆ
ČET25.7.201918:30SV. ANDRIJEANA I KAROLINA HODAK
PET26.7.201918:30SV. ANDRIJEJANJA I MARTIN KUZMANOVIĆ
SUB27.7.20198:00SV. ANDRIJEILIJA I JELICA RAJKOVIĆ
NED28.7.20199:00SV. ANDRIJEJELENA BIČANIĆ
NED28.7.201918:30SV. ROKAPRO POPULO
PON29.7.2019


UTO30.7.2019


SRI31.7.2019








DANDATUMSATCRKVANAKANA
ČET1.8.2019


PET2.8.2019


SUB3.8.2019


NED4.8.20199:00SV. ROKAIVICA I JANJA PANČIĆ
NED4.8.201918:30SV. ANDRIJE

PRO POPULO,

MILAN I ANA BUKOVEC

IZ OB. BUKOVEC

PON5.8.2019


UTO6.8.201918:30SV. ANDRIJE

JANJA I RUDOLF TUSTANOVSKI

STJEPAN BILIĆ I IVAN NEKIĆ

SRI7.8.201918:30SV. ANDRIJEKATA I MIHOVIL BIČANIĆ
ČET8.8.201918:30SV. ANDRIJEMATO RAKOCI
PET9.8.201918:30SV. ANDRIJEOB. BENIĆ I OB. BRLIĆ
SUB10.8.20198:00SV. ANDRIJEOB TUSTANOVSKI
NED11.8.201911:00SV. ANDRIJEPRO POPULO
NED11.8.201918:30SV. ROKAOB MASLAĆ SREĆKA
PON12.8.2019


UTO13.8.201918:30SV. ROKAJOSIP, KATA I IVAN RAJKOVIĆ
SRI14.8.201918:30SV. ROKAIVAN I MARA KLIŠANIĆ I KATICA SKLIZEVIĆ
ČET15.8.20199:00SV. ROKAPRO POPULO, ZA ZDRAVLJE OBITELJI
ČET15.8.201918:30SV. ANDRIJEIZ OB IVIĆ JOZE
PET16.8.20197:00SV. ROKAOB. ANTE CAPAN
PET16.8.201911:00SV. ROKAPRO POPULO
SUB17.8.20198:00SV. ROKATOMO I JELKA RAJKOVIĆ
NED18.8.20199:00SV. ROKA

JELENA I SLAVKO TURKALJ

STJEPAN I ANICA BILIĆ

NED18.8.201918:30SV. ANDRIJEPRO POLPULO
PON19.8.2019


UTO20.8.201918:30SV. ANDRIJEOB. POSAVČIĆ I OB. GAVRAN
SRI21.8.201918:30SV. ANDRIJEŠIMA, LUKA I MARICA JAKŠIĆ
ČET22.8.201918:30SV. ANDRIJEOB NEDIĆ I STANIĆ MARIJA
PET23.8.201918:30SV. ANDRIJEFILIP, BARTOL I RUŽA BIČANIĆ
SUB24.8.20198:00SV. ANDRIJEILIJA SMOLČIĆ
NED25.8.20199:00SV. ANDRIJEAUGUSTIN BILIĆ I JOSIP I OB BILIĆ
NED25.8.201918:30SV. ROKAPRO POPULO
PON26.8.2019


UTO27.8.201918:30SV. ROKASTJEPAN, LJUBICA, MIROSLAV I MIRJANA RUKAVINA
SRI28.8.201918:30SV. ROKAMARTIN I MARIJA MAJER
ČET29.8.201918:30SV. ROKAMARKO KRZNARIĆ
PET30.8.201918:30SV. ROKAŠIMA I MARIJA LEVAKOVIĆ
SUB31.8.20198:00SV. ROKAZA ZDRAVLJE