KATEHEZA, Nekategorizirano

ŽUPNA KATEHEZA

U našoj župnoj zajednici postoji župna kateheza ili vjeronauk za sve razrede osnovne škole kao i za prva dva razreda srednje škole. Župni vjeronauk je obvezan za svu katoličku djecu tijekom čitavog osnovnoškolskog školovanja, a za one koji žele primiti sakrament svete potvrde ta obveza traje do drugog razreda srednje škole!

I ovim putem ponavljamo kako NIJE MOGUĆE na župnu katehezu dolaziti samo u godinama priprave za sakramente euharistije i ispovijedi i potvrde! Stoga podsjećam roditelje da su se na krštenju pred Bogom i Crkvom obvezali biti prvi vjeroučitelji svojoj djeci, a to uključuje brigu da djeca redovito sudjeluju u župnoj katehezi i na taj način se aktivno uključuju u život svoje župne zajednice.

RASPORED ŽUPNE KATEHEZE BIT ĆE OBJAVLJEN KRAJEM RUJNA.

UTORAK 30.11.2021.ANDRIJAŠEVCI 08.00 sati + Srećko i Katica Maslać; Za život i zdravlje dječaka Duje

11.00 sati + Josip Kopić; + iz ob. Cvije i Vlade Buconjić;Zahvalnica za zdravlje

%d blogeri kao ovaj: