MOLITVE, NASLOVNICA

MOLITVA-Mladost te i starost zazivaju Gospe od zdravlja

Image by photosforyou from Pixabay

Mladost te i starost zazivaju utješiteljska, milosna Gospe od zdravlja, želimo se skriti u sigurnost tvojih molitvenih ruku, molim te svrni svoj ozdravljujući pogled na boli i okove naših tijela i duša, ZDRAVO MARIJO kada čuješ, znaš da te sa tom molitvom

blagoslivljamo, pozdravljamo i polažemo potpuno povjerenje u tvoj moćan zagovor pred našom voljenom Betlehemskom zvijezdicom, ISUSOM!

Želim majko radost neutješenim srdašcima, želim majko da ustanu onemoćali, da ih Duh Sveti izbavi iz invalidskih kolica, iz svih bolesti organa i kostiju, duševnih rana i nemira, želim da raduju se nevina dječica, iz bolnica ih izbavi, o slatka ljupkosti ozdravi sve one koji molitve svoga srca uzdižu ka Božjem Prijestolju, olakšaj im svojom

brižnošću, da se proslavi Gospodin, prosim Gospe čudo sveto za potrebitu braću i sestre, molim te i da moji okovi ispare pred licem tvojim, znam da me iz Raja gledaš, znam da me kao svoju curicu, apostolicu Kristovu trebaš na ovome svijetu gdje iz podzemlja

napada bol, znam da želiš da ljubav svima dijelim, da molim za njih i kad nisam ljubljena zbog okova tijela, znam da jesam od tebe i Gospoda, znam da ću kada dođe vrijeme biti leptirica, izbaviti će mene i mnoge vjerne Krist iz čahure bola.

Zdravlje iz Raja pošalji Gospe ljubljena na krilima Duha Svetoga, zahvaljujem ti svim svojim bićem, i kosti moje bolne i organi moji razboljeni slave Gospodina koji nas ozdravlja

po milosnoj spasiteljskoj predragocjenoj krvi svojoj! Fala ti majčice mila, što me voliš, što mi anđele utjehe šalješ kroz ove moje oči uplakane! Neka se ispunjava Očeva sveta volja za sve nas, amen!

Ljiljane u vrtu Gospinom u ranama nam zamiriši,
poteci roso blagoslova darujuć nam okrijepu i zdravlje!

Leave a Reply

SVETA MISA ZORNICA ANDRIJAŠEVCI PONEDJELJAK 11/12/2023 06.30 sati + Nikola, Marija i Josip Hodak

X