NASLOVNICA, ŽIVOT CRKVE

RADOVI NA CRKVI U ANDRIJAŠEVCIMA

Početkom iduće godine planiramo započeti opsežne radove na uređenju naše crkve u Andrijaševcima. U slijedeće dvije godine želimo kompletno obnoviti crkvu iznutra i izvana.

Budući da je to prilično zahtjevan posao započet ćemo prvo sa unutrašnjom obnovom naše crkve što će uključiti oslikavanje i restauraciju cijele unutrašnjosti kao i oslikavanje obje sakristije.

Image result for andrijaševci crkva

Za ovaj posao pronašli smo firmu “Ambrošić” iz Sombora koja je prije 40 godina, 1980. zadnji puta oslikavala ovu istu crkvu. Oni su spremni  prihvatiti posao obnove i najvjerojatnije će s tim poslom započeti u siječnju iduće godine.  Ti radovi bi trajali oko 2 do 3 mjeseca i bili bi gotovi prije Uskrsa iduće godine.

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s