MOLITVE, NASLOVNICA

Blagoslovljena krunice

Marijo, molimo te za milost koju nam ne možeš odbiti, udijeli svima nama svoju trajnu ljubav i na poseban način svoj majčinski blagoslov.

Image result for Blagoslovljena krunice

Blagoslovi sve one koji mole i potiču druge na molitvu svete krunice. Blagoslovljena krunice, slatki vjenčiću koji nas vežeš s Bogom, vezo ljubavi koja nas sjedinjuješ s anđelima, utvrdo spasenja u paklenim nasrtajima, sigurna luko u zajedničkim brodolomima čovječanstva, ne ćemo te nikada ostaviti.

Ti ćeš biti naša utjeha u času agonije, za tebe zadnji poljubac našega života koji se gasi. Zadnje riječi s naših usana bit će tvoje ime, Kraljice svete krunice, naša draga Majko, utočište grješnika, Gospodarice i utjeho bijednika. Budi uvijek i svugdje blagoslovljena na Nebu i na zemlji. Amen.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.