NASLOVNICA, ŽIVOT CRKVE

SVETE MISE ZORNICE

U PONEDJELJAK 02.12.2019  započinjemo s misama zornicama koje će biti  svakog dana u 06.30 sati ujutro.

Related image

I ove godine jedan tjedan će zornice biti u crkvi u Rokovcima, a drugi tjedan u crkvi u Andrijaševcima i tako naizmjence.

Započinjemo prvo s Rokovcima. Pozivamo sve vjernike, a posebno našu djecu da u što većem broju dolazimo na ove jutarnje svete mise koje su najbolji način duhovne priprave za Božić.

I ovog adventa za našu djecu pripremili smo prigodnu igru koja će nam na poučan  i simpatičan način govoriti kako se možemo u došašću  kvalitetno duhovno pripremiti za Isusovo rođenje.

Svako dijete koje bude sudjelovalo dobit će prigodnu karticu na koju će lijepiti naljepnice sve do kraja došašća. Za one najrevnije pripremit ćemo nagrade.