MOLITVE, NASLOVNICA

Molitva Bezgrješnoj od Čudotvorne medaljice

Djevičanska Majko Božja, bezgrešna Marijo, tebi, našoj Gospi od Čudotvorne medaljice pri ­kazujemo se i posvećujemo.

Neka ova medaljica bude za svakoga od nas siguran znak tvoje ljuba ­vi i trajna opomena na naše dužnosti prema tebi. Učini da ostanemo pod tvojom ljubaznom zašti ­tom i u milosti tvoga Sina dokle god je budemo nosili.

O moćna Djevice i Majko našeg Spasi ­telja, zadrži nas tijesno uza se svakog trenutka našeg života. Isprosi nam, djeci svojoj, milost sretne smrti tako da uzmognemo zajedno s to ­bom uživati nebesko blaženstvo u vijeke. Amen. Zdravo, Marijo…

UTORAK 30.11.2021.ANDRIJAŠEVCI 08.00 sati + Srećko i Katica Maslać; Za život i zdravlje dječaka Duje

11.00 sati + Josip Kopić; + iz ob. Cvije i Vlade Buconjić;Zahvalnica za zdravlje

X
%d blogeri kao ovaj: