II.VEČERNJA

ČASOSLOV-II.VEČERNJA UTORAK-I.Tjedan Kroz Crkvenu Godinu(T.K.C.G)

R. Bože, u pomoć mi priteci. O. Gospodine, pohiti da mi pomogneš. Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu. Kako bijaše na početku, tako i sada i vazda i u vijeke vjekova. Amen. (Aleluja) HIMAN O Stvorče zemlje, Gospode, Ti površje razdjeljuješ, Vodenu silu suzbijaš, Iznad nje kopno uzdižeš. I zemljom zelen prosipaš I šarnog… Continue reading ČASOSLOV-II.VEČERNJA UTORAK-I.Tjedan Kroz Crkvenu Godinu(T.K.C.G)

I.JUTARNJA

ČASOSLOV-I.JUTARNJA UTORAK-I.Tjedan Kroz Crkvenu Godinu(T.K.C.G)

POZIVNIK R. Otvori, Gospodine, usne moje. O. I usta će moja navješćivati hvalu tvoju. Ant. Poklonimo se Gospodinu, jer on nas stvori. Ps 67 (66). Blagoslovni hvalospjev Smilovao nam se Bog i blagoslovio nas, * obasjao nas licem svojim, da bi sva zemlja upoznala putove tvoje, * svi puci tvoje spasenje! Ant. Poklonimo se Gospodinu,… Continue reading ČASOSLOV-I.JUTARNJA UTORAK-I.Tjedan Kroz Crkvenu Godinu(T.K.C.G)