II.VEČERNJA

ČASOSLOV-II.VEČERNJA UTORAK-II.Tjedan Kroz Crkvenu Godinu(T.K.C.G)

R. Bože, u pomoć mi priteci. O. Gospodine, pohiti da mi pomogneš. Slava Ocu i Sinu i Duhu Svetomu. Kako bijaše na početku, tako i sada i vazda i u vijeke vjekova. Amen. (Aleluja) HIMAN O Isuse, nebesa sjaj I drag si uhu ugođaj, Ko meda cvijet u ustima, Užitak svet u srcima. Tko kuša… Continue reading ČASOSLOV-II.VEČERNJA UTORAK-II.Tjedan Kroz Crkvenu Godinu(T.K.C.G)

MOLITVE, NASLOVNICA

Jeste li tužni ili depresivni? Ova molitva Oca Pia može vam pomoći!

Ako se nađete u tami, ključ je "posegnuti" Na papiriću se nalazi nepotpisani tekst: "Danas se popni u visinu koliko god možeš, a Bog će ti doći ususret ostatak puta." To je citat kojem pribjegavam kada osjetim emocionalnu tamu - depresiju. Za mnoge od nas ova tama je stari prijatelj, Crni pas o kojem je… Continue reading Jeste li tužni ili depresivni? Ova molitva Oca Pia može vam pomoći!

MOLITVE, NASLOVNICA

MOLITVA SVETOJ AGNEZI, JANJI RIMSKOJ

Sveta Agnezo, Janjo rimska mučenice, zaštitnice zaljubljenih, mladeži, žrtava silovanja, zaručnika, dođi i nama danas kao i svojim roditeljima u zlatnoj haljini nebeske slave, zagovori nas kod Jaganjca Božjeg. Sjeti nas na požrtvovne dane kada ti je glava od vojnika odsječena jer si ljubila kršćanstvo, pomozi nam u širenju vjere i da svi shvatimo da… Continue reading MOLITVA SVETOJ AGNEZI, JANJI RIMSKOJ

I.JUTARNJA