NASLOVNICA, ŽIVOT CRKVE

KORIZMENA DUHOVNA OBNOVA

Iduće  nedjelje pod večernjom svetom  misom  u goste nam dolazi časna sestra Ljiljana Marić koja će u našoj župi održati korizmenu duhovnu obnovu.

Image result for KORIZMENA DUHOVNA OBNOVA

 

Časna sestra Ljiljana je katolička  redovnica, trenutno na službi u Vukovaru,  koja je u našoj vjerničkoj javnosti poznata kao osoba koja rado održava seminare, duhovna predavanja i razne duhovne susrete. Mi smo je pozvali da u našoj župi ove korizme održi prigodni duhovni program.

2020-03-08_083227

Iduće nedjelje, pola sata prije večernje svete mise u 18.00 sati u  crkvi će se održati kratko uvodno predavanje, a nakon redovite mise održat će još jedno duhovno razmatranje. To isto ćemo ponoviti kroz slijedeće tri nedjelje.

Pozivamo vas da iduće tri nedjelje u većem broju dođete na večernju nedjelju misu, a prije i poslije mise moći ćete čuti nešto lijepo i poticajno od časne sestre Ljiljane Marić.