MOLITVE, NASLOVNICA

Blagoslovi Bože ovaj dan Gospodnji

Hvala ti Oče što sam se probudio iz noćašnjeg sna te dočekao novi dan, jer mnogo ne imaše tu milost ponovnog buđenja.

Zahvaljujem ti Oče moj i Bože moj što si mi dao zdravlja da danas mogu pohoditi Svetu Misu. Jer tvoji Sin ljubljeni a naš Spasitelj je reko “Tamo gdje su dvojica ili trojica sabrani u moje ime i Ja sam s njima“. Isuse Kralju moj i Bože moj ti koji ozdravljaš podaj da ozdrave svi oni bolesni, stari, nemoćni i svi oni koji žele blagovati Tvoje Presveto tijelo i piti Tvoju Presvetu krv pod prilikom kruha i vina.

Duše Sveti podaj svoju ogromnu milost svima onima koji padaju u vjeri, koji ne dolaze u tvoju Svetu Crkvu, da se obrate , da shvate da drugog puta nema osim puta Isusa Krista za spas svojih duša. Duše Sveti ražari srca svim onima koji lutaju, koji ne znaju gdje pripadaju, da spoznaju put kojim trebaju ići, i da je jedini put onaj koji nas vodi putem Krista. Duše Sveti podaj nam milost da uzmognemo ne samo ćuti nego i razumjeti Sveta Evanđelja, te po njima u skladu s svojom Svetom Crkvom i živjeti. Duše Sveti podaj razumijevanje roditeljima da svoju djecu ne šalju na Svetu Misu nego da ih povedu sa sobom te im i na taj način posluže kao primjer. Marijo naša Majko zaogrni nas svojim Svetim plaštem ljubavi i sačuvaj nas od svakoga zla koje obilazi svijetom, to te molimo po Kristu Gospodinu našem. 

Amen.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.