NASLOVNICA

PRVA SVETA PRIČEST-NEDJELJA 28.06.2020

Iduće nedjelje pod svetom Misom u 11.00 sati imat ćemo slavlje Prve Svete Pričesti. Po prvi puta euharistijskom stolu pristupit će 45 dječaka i djevojčica iz Rokovaca i Andrijaševaca.

Prva Pričest u našoj župi – Župa Marije Pomoćnice – Knežija

U slučaju lijepog vremena slavlje će se održati na otvorenom u crkvenom dvorištu u Andrijaševcima kod vanjskog oltara, a u slučaju lošeg vremena slavlje Prve Pričesti će biti u crkvi u Rokovcima.

Naše prvopričesnike pozivamo još na katehezu u srijedu u 14.00 sati.

PRVA SVETA ISPOVIJED

Prva sveta Ispovijed za naše prvopričesnike će biti  u petak u 15.00 sati.

Ispovijed za roditelje i ostale članove obitelji bit će od ponedjeljka do subote od 17.30 sati, jedan vremena prije večernje svete Mise. Roditelji i članovi obitelji naših prvopričesnika nađite malo vremena i dođite na sakrament Pomirenja!

GENERALNA PROBA ZA PRVU PRIČEST

Zajednička generalna proba za sve prvopričesnike održat će se u subotu poslijepodnevnim satima. O točnom vremenu djeca će biti na vrijeme obavještena.

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Google photo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Google račun. Odjava /  Izmijeni )

Twitter picture

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Twitter račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s