GALERIJA, NASLOVNICA

PRVA PRIČEST-ŽUPA SV.ROKA i SV. ANDRIJE-28.06.2020-(foto galerija)

Dana 28.06.2020 u našoj   župi imamo slavlje Prve svete Pričesti kada se radujemo našim prvopričesnicima kojih ove godine ima vrlo lijepi broj, njih 45. Skupa s našom djece radujemo se i s njihovim roditeljima i članovima obitelji čija su srca puna sreće i ponosa što su dočekali da ove prekrasne dječake i djevojčice doprate… Continue reading PRVA PRIČEST-ŽUPA SV.ROKA i SV. ANDRIJE-28.06.2020-(foto galerija)

MOLITVE, NASLOVNICA

MOLITVA I LITANIJE ZA SVEČENIKE

Gospodine Isuse, nazočan u Presvetomu Oltarskom Sakramentu i koji stalno živiš među nama po svojim svećenicima, udijeli milost da riječi Tvojih svečenika budu samo Tvoje riječi, njihovi pokreti samo tvoji pokreti a njihovi životi pravi odsjaj Tvojega života. Udijeli im milost da budu ljudi koji govore Bogu u ime naroda Božjeg. Udijeli im hrabrost u… Continue reading MOLITVA I LITANIJE ZA SVEČENIKE