MOLITVE, NASLOVNICA

LITANIJE SV. EKSPEDITU, velikom čudotvorcu u teškim svađama, bračnim razmiricama, sudskim procesima

Gospodine, smiluj se!
Isuse Kriste, smiluj se!
Gospodine, smiluj se!
Isuse Kriste, čuj nas!
Isuse Kriste, usliši nas!
Oče, nebeski Bože, smiluj nam se!Sine otkupitelju svijeta Bože, smiluj nam se!
Duše Sveti Bože, smiluj nam se!

 

Sveto Trojstvo, jedan Bože, smiluj nam se!
Sveta Marijo, Kraljice mučenika, MOLI ZA NAS
Sveti Ekspedite, nepobjedivi atleto vjere,
Sveti Ekspedite, vjeran sve do smrti,
Sveti Ekspedite, koji si sve izgubio da bi Isusa Krista dobio,
Sveti Ekspedite, koji si bičevan bio,
Sveti Ekspedite, koji si slavnu smrt po maču doživio,
Sveti Ekspedite, koji si od Gospodina krunu pravednosti primio, koju je obećao onima koji Ga ljube,
Sveti Ekspedite, zaštitnice mladih,
Sveti Ekspedite, pomoći učenika,
Sveti Ekspedite, primjere vjernicima,
Sveti Ekspedite, zaštitnice putnika,
Sveti Ekspedite, lijeku bolesnih,
Sveti Ekspedite, tješitelju žalosnih,
Sveti Ekspedite, veliki zagovornice u obnovi bračne ljubavi,
Sveti Ekspedite, izmiritelju u bračnim svađama i nesuglasicama,

Sveti Ekspedite, pomoćnice u bračnim potrebama i teškoćama,
Sveti Ekspedite, moćni zagovorniče onih koji te zazivaju,
Sveti Ekspedite, posredniče u procesima,
Sveti Ekspedite, veliki iscijeljitelju kod teškog ranjavanja,
Sveti Ekspedite, izmiritelju u teškim i kobnim svađama,
Sveti Ekspedite, zaštito krivo optuženih,
Sveti Ekspedite, naša pomoći u hitnim slučajevima
Sveti Ekspedite, koji nas učiš da žarku, punu povjerenja molitvu nikad ne
ostavimo za sutra,
Sveti Ekspedite, vjerna podrško onih koji se nadaju u Tvoju pomoć!

Jaganjče Božji koji oduzimaš grijehe svijeta.
Oprosti nam, Gospodine!
Jaganjče Božji koji oduzimaš grijehe svijeta.
Usliši nas, Gospodine!
Jaganjče Božji koji oduzimaš grijehe svijeta.
Smiluj nam se, Gospodine!

Svetac dana - Sveti Ekspedit iz Melitene - PUT-ISTINA-ŽIVOT

 

MOLITVA:

O, BOŽE NEKA NAS ZAGOVOR SLAVNOG MUČENIKA SV. EKSPEDITA, POVJERI TVOJOJ DOBROTI DA BI POD NJENOM ZAÅ TITOM PRIMILI SVE ONO Å TO SVOJIM ZASLUGAMA NE MOŽEMO PRIMITI. TO TE MOLIMO, PO KRISTU GOSPODINU NAÅ EM . AMEN.

ISUSE JA PREDAJEM U RANU TVOGA PRESVETOG SRCA SAMOG SEBE I SVE ČLANOVE OBITELJI (RECI JOÅ  KOGA ŽELIÅ ) I SVU NEROĐENU DJECU. MOLIM TE DA SVOJOM PREDRAGOCJENOM KRVLJU PREKRIJEÅ , ISPUNIÅ  I ZAÅ TITIÅ  NAS I NAÅ E OBITELJI. ISUSE TI SI GOSPODIN I
GOSPODAR NAÅ . TI IMAÅ  SVU VLAST NAD SVIMA NAMA I NAD SVIM Å TO MI RADIMO. GOSPODINE ISUSE, ZAPEČATI SVOJOM SVETOM KRVI SVA MJESTA GDJE ŽIVIMO, BORAVIMO, SADA SE NALAZIMO, RADIMO, SVE PUTOVE NA KOJIM JESMO I NA KOJIM ĆEMO BITI, SVE IZVORE DOHOTKA KOJI SU NAM OD BOGA NAMIJENJENI I SVA MATERIJALNA SREDSTVA KOJA POSJEDUJEMO. ISUSE ZAPEČATI U SVOJOJ SVETOJ KRVI, HRANU KOJU JEDEMO, VODU KOJU PIJEMO, ZRAK KOJI UDIÅ EMO! ISUSE OTKUPI SVOJOM PRESVETOM KRVI KOD OCA NEBESKOG NAS I SVE ČLANOVE NAÅ E OBITELJI, DOK NAS ZLI OPTUŽUJE. ISUSE ISPLATI I OTKUPI SVOJOM PRESVETOM KRVI SVAKOG ČOVJEKA KOJEG SMO MI OÅ TETILI, RANILI I POVRIJEDILI. ISUSE OTKUPI OD NAS SVE LJUDE KOJI SU NAS POVRIJEDILI ILI SU NAS NA BILO KOJI NAČIN OÅ TETILI. ISUSE DAJ NAM SVOJE LJUBAVI ZA SVE LJUDE OSOBITO ZA ONE KOJE NE VOLIMO.

MAJKO MARIJO MI U PLAMEN LJUBAVI TVOGA BEZGRIJEÅ NOG SRCA STAVLJAMO SAMI SEBE I SVE ČLANOVE NAÅ IH OBITELJI, UZMI SVE NAS U SVOJ NARUČAJ I PREKRIJ SVE NAS SVOJIM PLAÅ TEM I ZAÅ TITI NAS OD SVAKOG ZLA DUÅ E, DUHA TIJELA. AMEN. ALELUJA.

SVETI EKSPEDITE, SVETI JOSIPE I SVI SVECI BOŽJI MOLITE ZA NAS, MOLITE S NAMA, MOLITE ZA SVE NAÅ E POTREBE I SAČUVAJTE NAS OD SVAKOG ZLA, DUÅ E, DUHA I TIJELA. AMEN. ALELUJA.

SVETI BOŽJI ANĐELI I ARKANĐELI, SVETI MIHAELE, SVETI RAFAELE, SVETI GABRIJELE, I NAÅ  ANĐELE ČUVARU SA SVIM LEGIJAMA BOŽJIH ANĐELA, UČINITE NAS NEOZLIJEĐENIM I NEVIDLJIVIM PRED SVIM VIDLJIVIM I NEVIDLJIVIM NAÅ IM NEPRIJATELJIMA. VODITE NAS KROZ ŽIVOT I SAČUVAJTE NAS. AMEN. ALELUJA.

KRVLJU ISUSA KRISTA U IME ISUSOVO SLAMAM SVAKU SNAGU SVE OKULTNE PRAKSE, PROKLETSTVA, NEGATIVNIH MISLI, NEGATIVNIH POSTUPAKA, NEGATIVNIH SNOVA, NEGATIVNIH ŽELJA, IZREČENIH, PREPRIČANIM, PROREČENIH, SANJANIH, NAPISANIH, IZGOVORENIH,
ODSLUÅ ANIH, ODSVIRANIH ILI UČINJENIH PROTIV MENE I SVIH ČLANOVA MOJE OBITELJI. PO PRESVETOJ SMRTI, MUCI, USKRSNUĆU GOSPODINA ISUSA KRISTA PROGLAÅ AVAM SEBE I SVE ČLANOVE MOJE OBITELJI SLOBODNIMA ZA SVE Å TO NAM TI BOŽE ŽELIÅ  DATI. NEKA NAJSVETIJA KRV ISUSA KRISTA OPERE I SNAGOM DUHA SVETOGA ISCIJELI SVE NAS.

U IME ISUSA SNAGOM PRESVETE KRVI KRISTOVE SLAMAM SVA NEGATIVNA NASLJEĐA DUHA, DUÅ E I TIJELA KOJA SU SE PRENJELA ILI KOJA SE ŽELE PRENJETI SA NAÅ IH PREDAKA IZ SVIH LOZA NA NAS I NA NAÅ U DJECU. ISUSE SVOJOM PRESVETOM KRVLJU OPERI I OTKUPI OD OCA NEBESKOG SVE POKOJNE ČLANOVE NAÅ IH OBITELJI I UVEDI IH U SVOJE KRALJEVSTVO. AMEN. ALELUJA.

PIŠITE SVOJE KOMENTARE

%d blogeri kao ovaj: