NASLOVNICA

SLAVLJE KRIZME U NAŠOJ ŽUPI

Iduće  Nedjelje u našoj župi bit će slavlje sv. Krizme, tj. podjela sv. Potvrde našim mladima koji su se pripremali i ispunili sve uvjete koje crkva traži za ovaj sakramenat. Krizmanika iz Rokovaca i Andrijaševaca ukupno ima 46, a Krizmu će im podijeliti naš pomoćni biskup mons. Ivan Ćurić. Krizma će se održati u crkvi u Rokovcima u 11.00 sati.

 

Zbog trenutne opasnosti od zaraze na ovu sv. misu pozivamo samo krizmanike, njihove kumove i članove obitelji. Sve ostale župljane koji bi možda željeli sudjelovati na krizmenom slavlju pozivamo da se uzdrže od dolaska te prisustvuju nekoj drugoj nedjeljnoj misi, u 8.00 ili 18.30 sati.

 

ŽUPNA KATEHEZA

Sve krizmanike pozivamo na susret koji će biti idući tjedan:

            KRIZMANICI (djevojke) u SRIJEDU  u 20.00 sati

            KRIZMANICI (mladići)  u ČETVRTAK u 20.00 sati

 

SVETA ISPOVIJED ZA KRIZMU

U Subotu u 16.00 sati u crkvi u Rokovcima bit će sv. Ispovijed za krizmanike i njihove kumove.

Roditelje, braću i sestre i ostale članove obitelji pozivamo  na sv. Ispovijed u dane preko tjedna prije večernje svete mise od 18.00 sati.

 

GENERALNA PROBA ZA KRIZMANIKE

Generalna proba,tj. liturgijska priprema za Krizmu će biti u subotu oko 17.00 sati nakon što se naši kandidati ispovijede.

Odgovori

SVETA MISA SUBOTA ROKOVCI 29.01.2022 18.30 sati + iz ob. Jelke i Luke Tomković

X