NASLOVNICA

PROSLAVA SVETKOVINE SVIH SVETIH

Iduće nedjelje slavimo zapovjedanu svetkovinu Svih Svetih.

Potpuni oprost za duše u čistilištu

To je blagdan svih onih koji su postigli konačni cilj i svrhu svoga života, a to svetost u nebu ili vječno spasenje. Sveci su naši uzori u vjeri te ih molimo za pomoć i zagovor. Iako će toga dana biti nedjelja sve će se odvijati kao i prijašnjih godina, onako kako je kod nas običaj.

SVETE MISE na Svi Svete će biti u 8.00  u crkvi u Andrijaševcima, a u 18.00 u crkvi u Rokovcima.

BLAGOSLOV GROBOVA na Svi Svete će biti tijekom cijeloga dana.

KATOLICI DANAS SLAVE VELIKI BLAGDAN: Znate li zašto se uopće slave Svi sveti…!?  | Slobodna Bosna

Prijepodne blagoslov na groblju u Andrijaševcima započinje u 09.30 sati zajedničkom  molitvom kod križa, a onda slijedi pojedinačni blagoslov koji traje do 13.00 sati.

Poslijepodne  na groblju u Rokovcima u 14.30 sati najprije zajednička molitva za pokojne, a onda slijedi pojedinačni blagoslov grobova. Grobove će blagoslivljati 3  svećenika. Budimo strpljivi!

Vodimo računa da će se na našim grobljima okupiti velik broj ljudi sa svih strana i zato, bez obzira što će blagoslov biti vani na otvorenom, ponesimo maske kako bi zaštitili sebe i svoje bližnje. Budimo odgovorni, jer pandemija korona visusa poprima sve veće razmjere.

UTORAK 30.11.2021.ANDRIJAŠEVCI 08.00 sati + Srećko i Katica Maslać; Za život i zdravlje dječaka Duje

11.00 sati + Josip Kopić; + iz ob. Cvije i Vlade Buconjić;Zahvalnica za zdravlje

%d blogeri kao ovaj: