NASLOVNICA

PROSLAVA BADNJAKA I BOŽIĆA

U četvrtak je Badnjak dan posta i molitve i obiteljske priprave za  blagdan Kristova Rođenja. Nažalost ove godine na  Badnjak nećemo moći imati mise polnoćke u vrijeme kako smo to naučili. Zbog pooštrenih epidemioloških mjera određeno je da se polnočke pomaknu ranije, tako da zadnja završi najkasnije u 22.00 sati. Tako će prva- dječja polnočka biti u 18.30 sati u Andrijaševcima, a druga za nas odrasle u 21.00 sati u Rokovcima.

Na Božić će biti tri svete mise; u 09.00 i 11.00 u Rokovcima i večernja u 18.30 sati u Andrijaševcima.

Molimo sve koji dođete na misu da poštujete epidemiološke mjere i obavezno stavite zaštitnu masku.

 

  • BOŽIĆNI BLAGOSLOV OBITELJI – ODGAĐA SE

Odmah nakon Božića od blagdana sv. Ivana planirali smo započeti s blagoslovom obitelji, no Nadbiskupovom odlukom, koja je jučer priopčena, ove godine se blagoslov obitelji odgađa za neko bolje vrijeme kada se ova pandemija koja nemilice posvuda hara malo smiri. Na sve ovo možemo možemo biti ljuti i nezadovoljni, ali odlukama crkvenih i civilnih vlasti moramo se pokoriti. Sitaucija je takva kakva je i mu tu ništa ne možemo, osim čuvati sebe i bližnje i moliti da ovo zlo što prije prođe. Nadamo se da će blagoslov obitelji biti moguće obaviti na proljeće.

Odgovori

ČETVRTAK 09.12.2021.SVETE MISE ZORNICE ANDRIJAŠEVCI 06.30 sati + Marija Galović

X
%d blogeri kao ovaj: