NASLOVNICA

BLAGOSLOV OBITELJI

BLAGOSLOV OBITELJI

U četvrtak, nakon Bogojavljenja započet će blagoslov obitelji koji će trajati od 7-16. siječnja. Blagoslov će istovremeno započeti u Rokovcima i Andrijaševcima i svaki dan će započeti od 9 sati prijepodne. Obitelji će blagoslivljati dva svećenika koja su nam dobro poznata, vlč. Josip Božić iz Đakova i pater Marijan Krištofić iz Zagreba.

 

Ovogodišnji blagoslov obitelji obavit će se prema epidemiološkim mjerama.  Svećenik i ministranti nosit će maske, držat će fizičku distancu, s nikim se neće rukovati i u nijednoj kući se neće dugo zadržavati. Isto tako neće biti ni ljubljenja križa kako je inače običaj.

 

Raspored blagoslova po danima možete vidjeti na prigodnim papirima koje možete uzeti na izlazu iz crkve.

 

 

 

Odgovori

ČETVRTAK 09.12.2021.SVETE MISE ZORNICE ANDRIJAŠEVCI 06.30 sati + Marija Galović

X
%d blogeri kao ovaj: