ŽUPNE OBAVIJESTI, ŽUPNI LISTIĆ

V.USKRSNA NEDJELJA- ŽUPNE OBAVIJESTI Broj 181 Župa Rokovci-Andrijaševci (02.05-09.05.2021)

V.USKRSNA NEDJELJA

Danas je Peta uskrsna nedjelja. Pod sv. Misom u 11 sati u našoj župi bit će(bilo je) je slavlje Prve Svete Pričesti. 30-ero dječaka i djevojčica iz Rokovaca i Andrijaševaca danas će(je) po prvi puta primiti(lo) euharistijskog Isusa. Molimo za ovu djecu i njihove obitelji.

BLAGDANI I SPOMENDANI U IDUĆEM TJEDNU

Ponedjeljak: Sv. Filip i Jakov, apostoli
Patak: Prvi petak u svibnju
Nedjelja: 6. VAZMENA NEDJELJA

SVETE MISE U ROKOVCIMA

Ponedjeljak —-
Utorak u 18.30: + Jure, Jela, Ljubica,Dragica, Danica i Anto Tomić
Srijeda u 18.30: + Božo i Mara Šebalj
Četvrtak u 18.30: + Darko Beran
Petak u 18.30: + Damir Keri
Subota u 08.00: + iz ob. Popović i Majer
NEDJELJA u 09.00: + Mladen Lončar
u 11.00: ZA ŽUPLJANE; +Vlatka Čanić i + Ivan, Vlatko Jemrić

SVETE MISE U ANDRIJAŠEVCIMA

NEDJELJA u 18.30: + iz ob. Bičanić i Dekanić

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan župni ured radi samo prijepodne, UTORAK,SRIJEDU, ČETVRTAK i PETAK od 09-11 sati.

UPIS SVETIH MISA

Idući tjedan upisujemo svete Mise za drugi dio ove godine (od 7-12. mjeseca). Mise primamo u radno vrijeme župnog ureda od utorka do petka od 09-11 sati.

SVIBANJSKE POBOŽNOSTI

Mjesec svibanj koji smo započeli posvećen je BD Mariji. Zato ćemo kroz cijeli svibanj u župi obavljati svibanjske pobožnosti. Svaku večer u našim crkvama u 18.00 sati molit ćemo krunicu i litanije u čast BDM.

PRIKUPLJANJE ZVONARINE

U mjesecu svibnju naši zvonari Ivica i Jelica Durdov započinju prikupljati zvonarinu, tj. honorar za svoju službu. Molimo sve vas koji ste u mogućnosti da im tijekom ovoga mjeseca njihovu nagradu, prilikom dolaska na Misu, donesete u crkvu i uručite im osobno. Na taj način ne moraju dolaziti u svaku kuću. Ukoliko ipak želite da dođu u vaš dom očekujte ih u mjesecu lipnju.

PRVI PETAK U SVIBNJU

U petak je Prvi petak u mjesecu svibnju, dan kada u svojoj kršćanskoj duhovnosti posebno častimo Presveto Srce Isusovo. Prije večernje Mise bit će mogućnost za sakrament Pomirenja, a poslije Mise euharistijsko klanjanje.

DAROVATELJI ZA CRKVU

SANJA BATARILO, Andrijaševci 200 kn
JEDNA OBITELJ, Andrijaševci 150 kn
JEDNA OBITELJ, Andrijaševci 100 kn

MOLIMO SVE KRIZMENIKE KOJI JOŠ NISU PODIGLI SVOJE FOTOGRAFIJE S KRIZME DA TO UČINE ŠTO PRIJE U SAKRISTIJI ILI ŽUPNOM UREDU!

%d blogeri kao ovaj: