NASLOVNICA

SVEĆENIČKO REĐENJE VLČ. MARKA OBRADOVIĆA

Potkraj lipnja, točnije na Petrovo našu župu očekuje veliki događaja a to će biti svećeničko ređenja našeg župljanina vlč. Marka Obradovića iz Andrijaševaca.

Njegovo ređenje bit će biti u utorak 29. lipnja 2021. u katedrali u Đakovu u 11 sati, a ovom velikom događaju prisustovat će vjernici iz naše župe. Pozivamo sve da toga dana u što većem broju prisustujemo slavlju ređenja mladih svećenika kojih će ove godine biti četvorica , a među njima i naš đakon Marko.

Na ovo svećeničko ređenje možete otići osobnim prijevozom, ali za ovu prigodu organizirat ćemo i zajednički odlazak u Đakovo autobusima i zato svi oni koji žele ići na ovaj način molimo da se prijave u sakristiji i župnim uredu kako bi na vrijeme znali točan broj putnika iz naše župe. Cijena prijevoza po osobi je 20 kn i molimo da ga uplatite prigodom prijave.

%d blogeri kao ovaj: