MOLITVE, NASLOVNICA

Molitva svetom Vidu

Sveti Vide, slavni mučenice, koji si posvjedočio svoju vjeru u Isusa Krista, žrtvujući vlastiti život, obraćamo ti se puni povjerenja.

Å titi i brani naše mlade kako bi oni bili Nada u bolje sutra. Budi blizu starijima kako bi bili učitelji života. Å titi naše mjesto i sve njegove mjestane, Kako bi vjerni kršćanskoj tradiciji, i nadalje živjeli vjeru svojih predaka. Daj da te nsljedujemo u krepostima te tako ostanemo postojani u vjeri, nadi i kršćanskoj ljubavi.

Pomozi nam da nasljedujemo Krista na njegovom križnom putu i tako ustrajemo u dobru cijeloga svog života, kako bismo mogli jednoga dana zajedno s tobom i sa svima svetima uživati Nebesko kraljevstvo. Amen.

Odgovori

SVETA MISA ČETVRTAK 19.05.2022 ANDRIJAŠEVCI 18.30 sati+ Ivan Uremović

X