MOLITVE, NASLOVNICA

MOLITVA PRIKAZANJA SEBE NA SVETIM MISAMA KOJE SE DANAS SLAVE

Oče, Prikazujem Ti  sve svoje nakane i   molitve (šutnja) i stavljam ih u sve Svete Mise koje se danas slave po  cijelom svijetu, na čast i slavu tvoje prgorke muke i smrti na križu, da  dobijem oproštenje zasluženih kazna, da više ne robujem sotoni i grijesima, nego da budem slobodan za Tebe i službu koju si za mene namijenio.
Molim te, propeti Isuse, daj da mi bude  na spas sveta tvoja Krv, koju si za me  prolio. Amen.

Sveti Mihaele, arkanđele,  brani nas u boju; proti pakosti i zasjedama đavolskim budi nam zaklon! Neka mu zapovjedi Bog, ponizno molimo, i ti, vojvodo vojske nebeske, Sotonu i druge duhove zlobne koji svijetom obilaze na propast duša božanskom jakošću u pakao protjeraj!  Amen!

Odgovori

SUBOTA 04.12.2021.SRIJEDA SVETE MISE ZORNICE 06.30 sati + Josip Božić

X
%d blogeri kao ovaj: