MOLITVE, NASLOVNICA

Zahvala za dar života

Gospodine ti si mi dao neprocijenjivi dar života.

Radujem se tom daru i zahvaljujem ti na njemu.

Želim da moj život bude neprestana hvala tebi i ujedno pomoć braći ljudima koji dar života ne znaju pravo cijeniti. Žarko te molim za bračne drugove koji ne žele biti prenositelji života, kao i za očeve i majke koji su u napasti da začeti život nasilno ugase.

Prosvijetli ih svojim Svetim Duhom, da upoznaju veličinu očinstva i majčinstva, po kojem su tvoji suradnici u stvaranju novih života. Daj da postanu svjesni teške odgovornosti, ako tu suradnju uskraćuju. Pošalji svoje svete anđele daod njih otjeraju zlog duha, a zagovorom presvete Bogorodice umnoži im vjeru, ufanje i ljubav. Po zaslugama života, muke, smrti i uskrsnuća tvoga Sina, Gospodina našega Isusa Krista, primi i usliiši ovu našu molitvu. Amen.

Odgovori

UTORAK 30.11.2021.ANDRIJAŠEVCI 08.00 sati + Srećko i Katica Maslać; Za život i zdravlje dječaka Roka

11.00 sati + Josip Kopić; + iz ob. Cvije i Vlade Buconjić;Zahvalnica za zdravlje

X
%d blogeri kao ovaj: