MOLITVE, NASLOVNICA

Krunica Djevici od čudotvorne medaljice

1. O Bezgrešna djevice od Čudotvorne medaljice, koja si ganuta našim bijedama sišla s neba da bi nam pokazala koliko suosjećaš u našim bolima i koliko se trudiš da bi od nas udaljila kazne Božje, te ljude privela vjeri, pomozi mi živjeti prema Evanđelju. Zdravo Marijo… Slava Ocu…

 

2. O Bezgrešna Djevice, koja si nam dala dar svoje medaljice, kao lijek tolikim tjelesnim i duhovnim zlima koja nas muče, kao obranu za dušu, kao lijek tijelu i kao utjehu svih bijednika, usliši moju molitvu i zaštiti me od svakog zla.
Zdravo Marijo… Slava Ocu…

 

3. O Bezgrešna Djevice, koja si obećala velike milosti onima koji budu s pouzdanjem nosili tvoju medaljicu i revno je širili, koji te budu zazivali molitvom koju si nas ti naučila: pun povjerenja u tvoju riječ, isprosi mi milost da budem uvijek vjeran kršćanskim dužnostima i utješi me u sadašnjim potrebama.
Zdravo Marijo… Slava Ocu…

 

 

 

MOLITVA TRI ZDRAVO MARIJE

Marijo, Majko naša, očuvaj nas
od smrtnoga grijeha i paklenoga ognja,
po vlasti koju Ti je Vječni Otac dao!

Zdravo Marijo,..
O, Marijo bez grijeha začeta,
moli za nas koji se tebi utječemo!

Marijo, majko naša, očuvaj nas
od smrtnoga grijeha i paklenoga ognja
po mudrosti kojom te je Tvoj Sin obdario!

Zdravo Marijo,…
O, Marijo bez grijeha…

 

Marijo, Majko naša, očuvaj nas
od smrtnoga grijeha i paklenoga ognja
po ljubavi koju Ti je Duh Sveti udijelio!

 

Zdravo Marijo…
O, Marijo bez grijeha..

3. put Slava Ocu…
Na čast Trojedinom Bogu!

MOLITVE I KOMENTARI

%d blogeri kao ovaj: