MOLITVE, NASLOVNICA

Molitva Mariji za obitelj

O Marijo, duboko smo vezani uz Tebe.

Mi smo djeca Tvog poniznog “DA”! Ti si opjevala ljepotu života jer je Tvoja duša bila čisto nebo gdje je Bog mogao stvoriti Ljubav i upaliti svijetlo za osvjetljenje svijeta.

O Marijo, moli za naše mlade obitelji da otvorene životu dočekaju s ljubavlju djecu, zvijezde ljudskog neba. Zaštiti djecu i mlade koji se suočavaju sa životom. Daj da osjete ljubav obiteljskog zajedništva, radost cijenjene nevinosti, ljepotu života obasjanog vjerom.

Marijo Majko milosti, tvoja dobrota nadahnjuje u nama vjeru i nježno nas privlači k Tebi izgovarajući najljepšu molitvu, koju smo naučili od Anđela i za koju želimo da nikad ne prestane: Zdravo Marijo, milosti puna Gospodin s tobom. Blagoslov tvoj neka prati, obitelj izvor života. Amen.

Odgovori

ČETVRTAK 02.12.2021.SRIJEDA SVETE MISE ZORNICE 06.30 sati + iz ob. Marijana Galović

X
%d blogeri kao ovaj: