Vlč.Marko Bubalo Što nam je poručila Gospa iz Fatime

Vlč.Marko Bubalo dirljivo govori o ukazanju Gospe u Fatimi i što nam je Gospa iz Fatime poručila nama i svijetu.

 

Gradić smješten gotovo u središtu Portugala, u gorju Serra d’Aire, postao je 1917. godine mjestom najčudesnijih događaja u 20. stoljeću – Gospinih ukazanja u Fatimi. Poruke iz Fatime su proročanske, neke od njih dugo vremena tajne, a odnose se velikim dijelom na događaje koji su mijenjali povijest čovječanstva u prošlom stoljeću.

Što nam je poručila Gospa iz Fatime

Dvoje drugih malih vidjelaca Franjo i Jacinta umrli su 1919. i 1920. Lucija de Jesus dos Santos, posljednja vidjelica iz Fatime, u vječnost je zakoračila 13. veljače 2005. godine. Oni su 2000. godine proglašeni najmlađim blaženicima (kasnije će biti proglašeni i svetima) nemučenicima u povijesti Crkve. Nebo je i ovaj put izabralo neznatne i ponizne službenike da svijetu prenese svoju poruku.

MOLITVE I KOMENTARI

POVEZANE OBJAVE

%d blogeri kao ovaj: