NASLOVNICA

SVETE MISE ZORNICE

Sutra započinjemo s misama zornicama koje će biti svakog dana u 06.30 sati ujutro. I ove godine jedan tjedan će zornice biti u crkvi u Rokovcima, a drugi tjedan u crkvi u Andrijaševcima i tako naizmjence.

Započinjemo prvo s Rokovcima. Pozivamo sve vjernike, a posebno našu djecu da u što većem broju dolazimo na ove jutarnje svete mise koje su najbolji način duhovne priprave za Božić.

I ovog adventa za našu djecu pripremili smo prigodnu igru koja će nam na poučan i simpatičan način govoriti kako se možemo u došašću kvalitetno duhovno pripremiti za Isusovo rođenje.

Svako dijete koje bude sudjelovalo dobit će prigodnu karticu na koju će evidentirati svoje dolaske na zornice sve do kraja došašća. Za one najrevnije pripremit ćemo nagrade.

TRGOVINA “BOSO” NAGRAĐUJE

I ove godine Trgovački lanac Boso nagrađuje djecu i mlade za revno dolaženje na mise zornice. Svi koji žele mogu prvo jutro dobiti bon i nakon što skupe 6 pečata taj bon moći će zamijeniti u trgovini Boso u našem selu za sok ili čokoladu ili pizzu.

SVETA MISA PETAK ROKOVCI 28.01.2022 18.30 sati + Đuro i Lucija Obradović