NASLOVNICA, ŽIVOT CRKVE

Moćni i misteriozni zvukovi nebeskih trublji uznemiruju svijet

Tajanstvena buka s neba nastavlja zbunjivati ​​ljude diljem svijeta – a onima koji je čuju nije svjedno. Zvuči kao truba ili pojedinci iz puhačkog orkestra, a ljudi objavljuju snimljene zvukove od Kanade do Ukrajine, preko SAD-a, Njemačke i Bjelorusije. A jezivi zvukovi neprestano se čuju u svim različitim vremenima i na različitim mjestima već gotovo cijelo desetljeće.

Posljednji takav snimljen je u prosincu 2021. i doista je moćan, poslušajte:

 

Prvi video objavljen na YouTubeu koji je snimio neobične, gotovo nezemaljske zvukove, bio je 2008. godine kada je korisnik snimio čudne zvukove na nebu iz Homela, u Bjelorusiji. Od tada nemali broj videa koji su uspjeli snimiti čudne i apokaliptične zvukove trublji koje niču diljem svijeta.

Daily Mail je još 2015. pisao o ovom pomalo zastrašujućem fenomenu koji je alarmirao ljude svijeta i probudio razne teorije. Dok jedni  smatraju da su u pitanju vanzemaljci, vjernici govore da su u pitanju trube apokalipse.

NASA: Izvanredna Zemljina sinfonija

Geoznanstvenik David Deming sa Sveučilišta u Oklahomi pisao je o fenomenu nazvanom The Hum – ‘tajanstvenom i nedokučivom zvuku koji na određenim mjestima diljem svijeta čuje dva do deset posto stanovništva’. Pišući u časopisu Journal of Scientific Exploration, rekao je da izvori ovog zvuka mogu uključivati ​​telefonske prijenose i ‘zrakoplove kojima upravlja američka mornarica u svrhu podmorske komunikacije’.

No, prema NASA-i, Zemlja ima ‘prirodne radio emisije’. NASA je rekla: ‘Kada bi ljudi imali radio antene umjesto ušiju, čuli bismo izvanrednu simfoniju čudnih zvukova koji dolaze s našeg vlastitog planeta. Znanstvenici ih zovu “tweek”, “whistlers” i “sferics”. ‘Zvuče kao pozadinska glazba iz blistavog znanstvenofantastičnog filma, ali ovo nije znanstvena fantastika. Zemljine prirodne radio emisije su stvarne i, iako ih uglavnom nismo svjesni, one su oko nas cijelo vrijeme.’

Prema seizmologu Brianu W Stumpu sa Sveučilišta Southern Methodist University u Dallasu, potresi također mogu proizvesti podčujne zvukove.

 

Što kaže Otkrivenje?

Biblijsko Otkrivenje na koje mnogi upozoravaju, zbog gotovo zastrašujuće sile ovog zvuka kaže ovako: A sedam anđela sa sedam trubalja pripremiše se da zatrube”  Prvi zatrubi. I nastadoše tuča i oganj, pomiješani s krvlju, i budu bačeni na zemlju. I trećina zemlje izgorje, i trećina stabala izgorje, i sva zelena trava izgorje. Drugi anđeo zatrubi. I nešto kao gora velika, ognjem zapaljena, bačeno bî u more. I trećina se mora pretvori u krv, zginu trećina stvorenja što u moru žive i trećina lađa propade. Treći anđeo zatrubi. I pade s neba zvijezda velika – gorjela je kao zublja – pade na trećinu rijeka i na izvore voda.  Zvijezdi je ime Pelin. I trećina se voda pretvori u pelin te mnoštvo ljudi poginu od zagorčenih voda. 1Četvrti anđeo zatrubi. I bî udarena trećina sunca i trećina mjeseca i trećina zvijezda te pomrčaše za trećinu. I dan izgubi trećinu svoga sjaja, a tako i noć. I vidjeh i začuh orla: letio posred neba i vikao iza glasa: »Jao! Jao! Jao pozemljarima od novih glasova trubalja preostale trojice anđela koji će sad-na zatrubiti!

 

Molitva: Slavite Gospoda

Bez obzira je li u pitanju početak apokalipse ili pak Zemlja ovako moćno svira od davnina, samo što ju zbog zvukova svijeta ne čujemo, ovaj zvuk kao da poziva čovječanstvo da shvati koliko je sve ono stvoreno od Božje ruke predivno, nadahnjujuće, veliko i moćno. Kao da nas poziva na ovu molitvu malenih:

Sva djela Gospodnja, slavite Gospoda.

Sve sile Gospodnje, slavite Gospoda.

 

Sunce i mjeseče, slavite Gospoda.

Sve zvijezde nebeske, slavite Gospoda.

Kiše i vjetrovi, slavite Gospoda.

Rose i studeni, slavite Gospoda.

Noći i dani, slavite Gospoda.

Svjetlo i tmino, slavite Gospoda.

Zemljo i more, slavite Gospoda.

Rijeke i izvori, slavite Gospoda.

Sve ptice nebeske, slavite Gospoda.

Sinovi ljudski, slavite Gospoda.

 

 

Odgovori

%d blogeri kao ovaj: