ŽUPNE OBAVIJESTI, ŽUPNI LISTIĆ

USKRS- NEDJELJA – ŽUPNE OBAVIJESTI Broj 231 Župa Rokovci-Andrijaševci (17.04-24.04.2022)

cross-ge08856ade_1920 pixabay.com

USKRS

Danas je svetkovina Gospodnjeg Uskrsnuća. Najveći i najstariji kršćanski blagdan. SVIM VJERNICIMA NEKA JE SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS!

BLAGDANI U IDUĆEM TJEDNU

Ponedj.: Vazmeni ponedjeljak
Nedjelja: 2. Vazmena nedjelja – NEDJELJA BOŽANSKOG MILOSRĐA

SVETE MISE U ROKOVCIMA

Uskrsni ponedj. u 09.00: + Jure Rajković
u 11.00: + Mato Bičanić i + Josip Božić

NEDJELJA u 09.00: + iz ob. Hodak i Vidačković
u 11.00: ZA ŽUPLJANE; + Ivan Uremović

MISNE NAKANE U ANDRIJAŠEVCIMA
NEDJELJA u 18.30: + Mara Jurić Katunić

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan župni ured radi redovito: UTORKOM I PETKOM prijepodne od 09-11 sati, a SRIJEDOM i ČETVRTKOM poslijepodne od 16-18 sati.

PRVA SVETA PRIČEST

Iduće nedjelje, u crkvi u Rokovcima, pod svetom Misom u 11.00 sati imat ćemo slavlje Prve Svete Pričesti. Po prvi puta euharistijskom stolu pristupit će 39 dječaka i djevojčica iz Rokovaca i Andrijaševaca. Molimo za ovu djecu i njihove obitelji. Podjela prvopričesničkih haljinica bit će sutra nakon mise u 9 i 11 sati u Rokovcima.

PRVA SVETA ISPOVIJED

Naši prvopričesnici će imati Prvu Svetu Ispovijed u petak u 15.00 sati.

PROBA ZA PRVU PRIČEST

Zajednička generalna proba za sve prvopričesnike održat će se u subotu u poslijepodnevnim satima. O točnom vremenu održavanja djeca će biti na vrijeme obaviještena.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ

U subotu 23. travnja 2022. u crkvi sv. Andrije u Andrijaševcima kršćansku ženidbu će sklopiti FRANJO HAVIDIĆ iz Andrijaševaca, Kolodvorska 23 i ANTONIJA MARIJANOVIĆ iz Gradaca, blizu Drniša.

DAROVATELJI ZA CRKVU

PRANJKOVIĆ DRAGAN, Rokovci 200 kn
ŠURAN ZLATIĆ MARTINA, Andrijaš. 100 kn
KRAJNOVIĆ ZORAN, Andrijaševci 100 kn