NASLOVNICA

SLAVLJE KRIZME U NAŠOJ ŽUPI

SLAVLJE KRIZME U NAŠOJ ŽUPI

Iduće nedjelje u našoj župi bit će slavlje sv. Krizme, tj. podjela sv. Potvrde našim mladima koji su se pripremali i ispunili sve uvjete koje Crkva traži za ovaj sakramenat. Krizmanika ukupno ima 41, a Krizmu će im podijeliti mons. Ilija Janjić, umirovljeni Kotorski biskup. Nadamo se lijepom i sunčanom vremenu i zato slavlje Krizme planiramo održati na vanjskom oltaru i dvorištu crkve u Andrijaševcima u 11.00 sati.

 

ISPOVIJED ZA KRIZMANIKE

Sakrament Ispovijedi za krizmanike bit će u petak u 20.30 u crkvi u Andrijaševcima. Roditelje i ostale članove obitelji pozivamo da na ispovijed dođu u radne dane od utorka do petka u 18.00 sati u crkvu u Andrijaševce.

 

GENERALNA PROBA UOČI KRIZME I ISPIT ZA KRIZMANIKE

Prije krizme svi kandidati trebaju pristupiti provjeri na kojoj će pokazati koliko poznaju svoju katoličku vjeru. Susret krizmanika s biskupom koji će se ih ispitati bit će u subotu u 16.00 sati. Pozivamo sve krizmanike da se dobro pripreme ovaj susret. Nakon toga u dvorištu crkve u Andrijaševcima održat ćemo završne pripreme i generalnu probu za Krizmu.

SVETA MISA ČETVRTAK 19.05.2022 ANDRIJAŠEVCI 18.30 sati+ Ivan Uremović

X