ŽUPNE OBAVIJESTI, ŽUPNI LISTIĆ

V.VAZMENA NEDJELJA – ŽUPNE OBAVIJESTI Broj 235 Župa Rokovci-Andrijaševci (16.05-22.05.2022)

cross-ge08856ade_1920 pixabay.com

V.VAZMENA NEDJELJA

SPOMENDANI U IDUĆEM TJEDNU

Ponedjeljak: Sv. Ivan Nepomuk
Srijeda: Sv. Ivan I, papa
Patak: Sv. Bernardin Sienski
Nedjelja: 6. VAZMENA NEDJELJA

SVETE MISE U ANDRIJAŠEVCIMA

Ponedjeljak —-
Utorak u 18.30: + Anica, Anton i Ivan Bilen
Srijeda u 18.30: Zahvala MajciBožjoj za zdravlje
Četvrtak u 18.30: + Ivan Uremović
Petak u 18.30: + Josip Kopić
Subota u 08.00: + Zvonko i Ivana Markobašić
NEDJELJA u 09.00: + Marija Marinčić i + iz ob. Marinčić
u 11.00: ZA ŽUPLJANE; + iz ob. Cindrić i Lončarević
u 18.30: + Marija i Andrija Rupčić

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan župni ured radi u UTORAK i PETAK od 09-11 sati; u SRIJEDU i ČETVRTAK od 16-18 sati.

ZAHVALA ZA KRIZMENO SLAVLJE

Prošle nedjelje smo uspješno obavili sv. Krizmu u našoj župi. Zahvaljujemo svima koji su dali svoj doprinos i pomoć u organizaciji krizmenog slavlja Zahvaljujemo našim sakristanima na lijepo uređenom i okićenom oltaru i crkvenom dvorištu. Zahvaljujemo gosp. Boži Bunarđžiji na unajmljenim klupama kao i muškarcima koji su ih dovezli i postavili. Hvala gosp. Hrvoju Pejaku na dobrom ozvučenju. Hvala Josipi i Vladi Turkalj na posluživanju biskupa i ostalih gostiju kod ručka. A najviše hvala našim pjevačima na prekrasnom pjevanoj misi kojom su zadivili biskupa. Dakako, hvala svim krizmenicima, kumovima i njihovim roditeljima na svemu što su učinili. Neka dobri Bog svima uzvrati svojim blagoslovom!

FOTOGRAFIJE OD PRVE PRIČESTI

Molimo sve prvopričesnike ili njihove roditelje fotografije od prvopričesničkog slavlja preuzmu nedjeljom nakon mise u sakristiji ili preko tjedna u župnom uredu u uredovno vrijeme.

ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ

U subotu 21. svibnja 2022. u 18.00 sati crkvi sv. Andrije u Andrijaševcima kršćansku ženidbu će sklopiti ALEN MURATOVIĆ iz Rokovaca, Bosutska 67 i ANA JANČIĆ iz Andrijaševaca, Vl. Nazora 30

DAROVATELJI ZA CRKVU

BOŽIĆ MARA, Rokovci 500 kn
JEDNA OBITELJ, Rokovci 50 CHF
BIČANIĆ IVICA, Rokovci 150 kn
BIČANIĆ TOMISLAV, Rokovci 150 kn
BIČANIĆ KRISTIJAN, Rokovci 100 kn
MARKOBAŠIĆ STJEPAN, Rokovci 100 kn
SMOLČIĆ JOSIP, Andrijaševi 100 kn
BROZINČEVIĆ NEVENKA, Andrijaš. 100 kn
MUJAN ANTUN, Rokovci 100 kn
TUSTANOVSKI MIHAJLO, Andrijaš. 100 kn
BRAJDIĆ STJEPAN, Andrijaševci 100 kn
LEVAKOVIĆ JANJA, Rokovci 50 kn

SVIM DAROVATELJIMA OD SRCA HVALA!
POZIVAMO I POTIČEMO SVE ŽUPLJANE DA SVOJIM PRILOGOM POMOGNETE OBNOVU CRKVE U ROKOVCIMA!

SVETA MISA SRIJEDA 18.05.2022 ANDRIJAŠEVCI 18.30 sati Zahvala MajciBožjoj za zdravlje