MOLITVE, NASLOVNICA

Molitva kojom se dobiva oprost

Image by José Manuel de Laá from Pixabay

Evo, o dobri i preslatki Isuse, pred licem Tvojim bacam se na koljena i s najvećim žarom srca molim Te i zaklinjem: utisni mi u srce živa čuvstva vjere, ufanja i ljubavi, pravu pokoru za moje grijehe i čvrstu odluku da ih pripravim.

To molim promatrajući u sebi i gledajući u pameti Tvojih pet rana i imajući pred očima ono što je prorok David rekao o Tebi, o dobri Isuse : “Proboli su ruke moje i noge moje; izbrojit mogu sve kosti svoje”.

1 Comment

1. Anonimno

kad sam bio djecak bio sam ministrant u obje crkve u nasen selu rokovci andrijasevci ,lijepa vremena su to bila