MOLITVE, NASLOVNICA

PRIKAZANJE SEBE NA SVETOJ MISI

gary-yost-p53Sn72AKb0-unsplash

Oče, Prikazujem Ti  sve svoje nakane i   molitve (šutnja) i stavljam ih u sve Svete Mise koje se danas slave po  cijelom svijetu, na čast i slavu tvoje prgorke muke i smrti na križu, da  dobijem oproštenje zasluženih kazna, da više ne robujem sotoni i grijesima, nego da budem slobodan za Tebe i službu koju si za mene namijenio.

Molim te, propeti Isuse, daj da mi bude  na spas sveta tvoja Krv, koju si za me  prolio. Amen.

Sveti Mihaele, arkanđele,  brani nas u boju; proti pakosti i zasjedama đavolskim budi nam zaklon! Neka mu zapovjedi Bog, ponizno molimo, i ti, vojvodo vojske nebeske, Sotonu i druge duhove zlobne koji svijetom obilaze na propast duša božanskom jakošću u pakao protjeraj!  Amen!

PIŠITE SVOJE KOMENTARE

SVETA MISA SRIJEDA ANDRIJAŠEVCI 29/11/2023 18.30 sati + Andrija i Marija Rupčić

X
%d blogeri kao ovaj: