Isuse, nismo ni svjesni koliko Te trebamo

Gospodine Isuse Kriste, koji si nazočan u Presvetom oltarskom sakramentu, želimo neko vrijeme provesti u većoj prisutnosti s Tobom. Stoga te molimo, kao što se Duh Sveti izlio nad apostole, tako i nama pošalji Svoga Duha, kako bismo se što više sjedinili i suobličili s Tobom.

Tu smo pred Tobom sa svim svojim slabostima, površnostima, rastresenostima, strahovima, umorom i drugim nesavršenostima. No, time što Ti govorimo kakvi smo, znamo da Te ne upoznajemo ni sa čim novim. Ti nas najbolje poznaješ, bolje nego mi sami sebe.

Sve ovo što Ti govorimo, činimo to zato da sebi prisvijestimo koliko si nam potreban. Koliko god mi nizali istine o sebi, teško ćemo biti potpuno svjesni koliko Te trebamo. Zato, dođi nam Gospodine Isuse, bez obzira na naše trenutno stanje.

Vlč. Marinko Stantić

POVEZANE OBJAVE

%d blogeri kao ovaj: