GALERIJA, NASLOVNICA

ADVENTSKI KONCERT-KLAPA KURENT-foto galerija(03.12.2022.g.)

Dana 3. prosinca u crkvi sv. Roka s početkom u 18 sati održao  se koncert mješovite klape Kurenat iz otoka Mljeta. Ova klapa dolazi nam u goste na poziv našeg velikog pjecačkog zbora, koji ne nedavno na njihov poziv gostovao i pjevao na otoku Mljetu.

Klapa Kurenat njeguje tradicionalan način pjevanja karakterističan za dalmatinsko podneblje, a s radom je započela 2001. godine osnivanjem udruge Klapa Mljet. Redovito nastupa na mnogobrojnim svečanostima i fastivalima, a 2011. godine na međunarodnom festivalu klapa u Perastu osvojila je prvo mjesto žirija i publike. 

 

 

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

 

 

POSLUŠAJTE DIO KONCERTA(video zapis)

 

 

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

 

foto:vjeraufanjeljubav

foto:vjeraufanjeljubav

 

 

%d blogeri kao ovaj: