MOLITVE, NASLOVNICA

Zahvala na primljenim milostima po zagovoru sv. Ante

Image by JackieLou DL from Pixabay

Svemogući i dobri Bože! Iako nevrijedan, s pouzdanjem sam se utjecao tvojem milosrđu po zagovoru tvoga milog sv. Ante. Ti si me milostivo uslišao, zapravo  uslišao si molbe sv. Ante koji se za mene dobrostivo zauzeo. Hvala ti, hvala tvojoj vječnoj i neizrecivoj dobroti! Hvala i mom dragom posredniku pred tobom, sv. Anteu, kojega si divno proslavio među svojim svetima!

Sv. Antun, jedan od najomiljenih svetaca; kamo na misu? - PRESS 032

Obećavam da ću ti biti i unaprijed, uvijek, istinski zahvalan/a  ne samo riječju nego i djelom, ne samo hvalospjevom nego i životom. Daj mi milost da znam i uzmognem savjesno upotrebljavati sve tvoje darove i milosti te tako postići vječno spasenje, blaženstvo na koje smo pozvani i kojim te želim hvaliti i slaviti sa svima svetima u sve vijeke vjekova. Amen

2 Comments

  1. Anonimno

    Samo kao zahvalan mozete promjenit da bude zahvalna-an msm samo muski rod stavljate to nije u redu ko god da je ovu molitvu napisao ali lijepa molitva

  2. Anonimno

    Hvala ti sv Antuna na svim primljeni milostima,, puno, puno ti hvala

PIŠITE SVOJE KOMENTARE

%d blogeri kao ovaj: