NASLOVNICA, PROPOVIJED

Vlč .Marko Bubalo- Pomozimo Bogorodici spasiti svijet(propovijed 15.08.2023.g.)

Uznesenje Blažene Djevice Marije vjeruje se da je trenutak kada je Marija bila uznesena tijelom i dušom na nebo nakon svog zemaljskog života. To je vjerovanje da je Marija, kao Majka Božja, jedinstveno mjesto u Isusovom planu spasenja i da je nagrađena posebnom slavom u nebeskim dvorima.

Blagdan Velike Gospe je prilika za vjernike da se sjete i slave Marijinu ulogu u kršćanskoj vjeri. Župne crkve, svetišta i marijanska svetišta često organiziraju posebne mise, procesije i molitve u čast Velike Gospe. Mnogi vjernici također posjećuju marijanska svetišta kako bi se poklonili Mariji i molili za njezin zagovor. Ovaj blagdan je također prilika za slavlje zajedništva i duhovne obnove za katolike.

PRIDRUŽITE SE VIBER KANALU VJERA UFANJE LJUBAV

PIŠITE SVOJE KOMENTARE

%d blogeri kao ovaj: