NASLOVNICA

KATEHETSKA NEDJELJA-ISPOVIJED ŠKOLSKE DJECE

Image by Gerd Altmann from Pixabay

KATEHETSKA NEDJELJA

Iduće nedjelje, 24. rujna na svetoj misi u 09.00 sati u Andrijaševcima imat ćemo tzv. Katehetsku nedjelju, molitveno slavlje u kojem ćemo moliti za sretan početak i tijek školske i vjeronaučne godine. Na ovu sv. misu pozivamo svu školsku djecu i mlade, kao i njihove roditelje i nastavnike da zajednički molimo Božju pomoć i snagu kako bi se suočili sa svim izazovima koje pred nas donosi nova školska godina. Na kraju mise imat ćemo blagoslov svih učenika. Posebno pozivamo sve “đake prvake” da na ovu misu ponesu svoje školske torbe na blagoslov.

 

 

ISPOVIJED ŠKOLSKE DJECE

            Idući tjedan na svetu ispovijed pozivamo učenike ovih razreda:

5. razredi u UTORAK u 15.00 sati


4. razredi u SRIJEDU u 10.00 sati


6. razredi u SRIJEDU u 15.00 sati


7. razredi u ČETVRTAK u 15.00 sati


8. razredi u PETAK u 15.00 sati


SREDNJOŠKOLCI u SUBOTU u 15.00 sati 

PIŠITE SVOJE KOMENTARE

%d blogeri kao ovaj: