XII.NEDJELJA KROZ GODINU ŽUPNE OBAVIJESTI Broj 345(23.06-30.06.2024)

Danas 23.06.2024 12.NEDJELJA KROZ GODINU

 

VJERA UFANJE LJUBAV(klikni i moli)

 

SPOMENDANI U IDUĆEM TJEDNU

Ponedjeljak:          Rođenje sv. Ivana Krstitelja

Četvrtak:     Sv. Ćiril Aleksandrijski

Petak:                   Sv. Irenej

Subota:       Sv. Petar i Pavao, apostoli

Nedjelja:      12. NEDJELJA KROZ GODINU

 

 

SVETE MISE U ROKOVCIMA  od 24.06-30.06.2024       

Ponedjeljak      —————

Utorak         u 09.00:      + iz ob. Rakoci i Nađ

Srijeda         u 18.30:      + Ivan Peroković

Četvrtak      u 18.30:      + Doma Albertović

Petak           u 18.30:      Na nakanu i  + Antun i Jelka Klarić

Subota        u 10.00:      MISA ZA BRANITELJE i za općinu Andrijaševci; + iz ob. Kolar

NEDJELJA   u  09.00:   + Tadija Bičanić

 

SVETE MISE U ANDRIJAŠEVCIMA  30.06.2024

NEDJELJA      u 11.00: ZA ŽUPLJANE; Na nakanu

 

 

UREDOVNO VRIJEME ŽUPNOG UREDA

Idući tjedan župni ured radi UTORKOM i PETKOM prijepodne od 09-11 sati, SRIJEDOM i ČETVRTKOM poslijepodne od 16-18 sati

 

 

MISA ZA NAŠU OPĆINU I POGINULE BRANITELJE

Svake godine potkraj lipnja u našim Rokovcima i Andrijaševcima održavaju se tzv. “Bosutski dani”. Program je vrlo lijep i raznolik kao i svake godine. Jedna od točaka bit će i sveta Misa za našu Općinu i za  poginule branitelje iz naše Župe.

Pozivamo vas da se odazovete na ponuđene sportske, kulturne, glazbene i zabavne događaje, ali da i u subotu u 10.00 sati u crkvi u Rokovcima prisustvujete svetoj Misi koju ćemo prikazati za sve naše branitelje i za cijelu našu domovinu. Prije Mise u 9.45 biti će polaganje vijenaca kod  memorijalnog križa u Rokovcima.

 

PRELAZAK NA LJETNI RASPORED MISA

Idući tjedan završava školska godina, pa od iduće nedjelje prelazimo na ljetni raspored svetih misa. Od iduće nedjelje pa sve do početka rujna nedjeljom se neće održavati večernja sveta misa. Mise će nedjeljom biti samo prijepodne, u 9.00 sati u jednoj crkvi, a u 11.00 sati u drugoj crkvi. Mise preko tjedna ostaju u 18.30 sati ili po potrebi u jutarnjim satima

 

DAROVATELJI ZA CRKVU

JEDNA OSOBA, Rokovci                          50 €

JEDNA OSOBA, Rokovci                          20 €

Darovateljima od srca hvala! Ostalima poziv i poticaj.