SLAVLJE KRIZME U NAŠOJ ŽUPI

SLAVLJE KRIZME U NAŠOJ ŽUPI

 

Iduće nedjelje u našoj župi bit će slavlje sv. Krizme, tj. podjela sv. Potvrde našim mladima koji su se pripremali i ispunili sve uvjete koje Crkva traži za ovaj sakramenat. Krizmanika ukupno ima 42, a Krizmu će im podijeliti mons. Stjepan Karalić, kanonik Đakovačko-osječke nadbiskupje. Slavlje Krizme održat će se u crkvi u Rokovcima  pod sv. Misom s početkom 11.00 sati.

 

 

SUSRET KRIZMANIKA S KRIZMATELJEM

Prije krizme svi kandidati trebaju pristupiti provjeri na kojoj će pokazati koliko poznaju svoju katoličku vjeru. Susret krizmanika s krizmateljem biti će u srijedu u 20.00  sati. Pozivamo sve krizmanike da se dobro pripreme ovaj susret.

 

 

ISPOVIJED ZA KRIZMANIKE

Sakrament Ispovijedi za krizmanike bit će u petak u 20.00 u crkvi u Rokovcima. Roditelje i ostale članove obitelji pozivamo da na ispovijed dođu u radne dane od utorka do petka u 18.00 sati u crkvu u Andrijaševce.

 

 

GENERALNA PROBA UOČI KRIZME 

 

U subotu u 16.00 u crkvi u Rokovcima će se održati završne pripreme i generalnu probu za Krizmu. Pozivamo sve Krizmanike na veliko strpljenje i staloženost.